K: izpušni kolektor
Pravila foruma
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
K: izpušni kolektor
K: izpušni kolektor neenakih dolžin (unequal length) za mojega foresterja 2.0x, če ga mogoče kdo prodaja.
tel: 051673959 Fabjan
tel: 051673959 Fabjan
Re: K: izpušni kolektor
Jaz imam samo takega enakih dolžin, mislim, da na Foresterja tudi paše.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: K: izpušni kolektor
Vrjetno bi mel rad subaru brbotanje in ne menja koletorejev zaradi okvare,ane?
Re: K: izpušni kolektor
Tako ja, imaš prav.beliblisk napisal/-a:Vrjetno bi mel rad subaru brbotanje in ne menja koletorejev zaradi okvare,ane?
Razmišljal sem tudi nekaj o samoizdelavi, vendar ne vem kam bi prišel s stroški glede na to, da doma nimam nekega profi orodja.
LP
Re: K: izpušni kolektor
Na to,da boš verjetno zgubu kšnga ponija izpod havbe si pomislu(mogoče tut poveču porabo saj ECU ni optimiziran za tak kolektor)?
Cena slave
Cena slave
Re: K: izpušni kolektor
A mi potem svetuješ, da pustim stvar kot je.beliblisk napisal/-a:Na to,da boš verjetno zgubu kšnga ponija izpod havbe si pomislu(mogoče tut poveču porabo saj ECU ni optimiziran za tak kolektor)?
Cena slave
Se da samo z menjavo zadnjega lonca kaj izboljšat "glas" ,le, da ne postane vse skupaj preveč glasno?
Re: K: izpušni kolektor
Velik delež glasu prinese ali odnese zadnji lonec, ne pa vse.
Re: K: izpušni kolektor
Jah načeloma bi blo fino po karšni koli večji predelavi narest remap,da se zadeva optimizira.Pr NA zadevah ni tolk hudo in ima tvoj ECU še dost rezerverano mapo in bi pomoje delu normalno.fabjanM napisal/-a:A mi potem svetuješ, da pustim stvar kot je.beliblisk napisal/-a:Na to,da boš verjetno zgubu kšnga ponija izpod havbe si pomislu(mogoče tut poveču porabo saj ECU ni optimiziran za tak kolektor)?
Cena slave![]()
![]()
Se da samo z menjavo zadnjega lonca kaj izboljšat "glas" ,le, da ne postane vse skupaj preveč glasno?
Kolektorji enakih dolžin imajo boljši pretok kakor te ,ki jih hočš met vendar dvimim,da bi se poznal več kot par konjev.
Najlaži bi blo zadevo probat pa enga v wideband lambdo/AFR števčkom najdt,da si pol 100%.
Re: K: izpušni kolektor
A nima možak navadnga forija 125km pa še plin
, najverjetneje se hoče losat ropotajočih plehko okrog kolektorja in pridobit vsaj brbotanje 
-
tinck13752
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 199
- Pridružen: 27. Januar 2012, 08:59
Re: K: izpušni kolektor
kaj pa kolektor od legacyja turbo? bi pasal?
Re: K: izpušni kolektor
To pa vsekakor ne ker so NA ter turbo kolektorji popolnoma drugačni......no ja DIY predelava bi vrjetno delala 
Re: K: izpušni kolektor
Na to sem tudi mislil.subi92 napisal/-a:A nima možak navadnga forija 125km pa še plin, najverjetneje se hoče losat ropotajočih plehko okrog kolektorja in pridobit vsaj brbotanje
Glede na veliko podanih informacij vidim da zadeva ni tako enostavna. Mislil sem pa zamenjati samo kolektor, tisti del izpuha s katalizatorji in sondami bi ostal isti. Verjetno da bom še kar naprej poslušal razne čričke in sikanje izpod avta.
Kolektor od turbo motorjev pa 100% ne gre prav.
LP
Re: K: izpušni kolektor
Jest sem pri svojem bivšem tist kar stran potrgal in porezal, sicer bi se lahko potrudil in dodatno povaril in pojačal, da bi bilo za nekaj časa ampak 
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov