P: Kamping oprema - kuhalnik

Mali oglasi ki ne sodijo v kategorijo avtomobilizma.
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6742
Kraj: Črnuče

P: Kamping oprema - kuhalnik

Odgovor Avtor: nebivedu » 03. Februar 2020, 07:48

Prodam kuhalnik na plin (samo odpakiran, še neuporabljen) v kovčku in 4 flaše plina
https://www.nazraku.si/pub/media/catalo ... ampa-5.jpg https://www.misel-zadravec-carp.si/wp-c ... 00x600.jpg Cena 35€
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3909
Kraj: Trbowle

Re: P: Kamping oprema - kuhalnik

Odgovor Avtor: BackW00d » 03. Februar 2020, 09:15

Če se kdo sprašuje če je to za kej, pa če se dejansk da to uporabljat.

Moja parkratna izkušnja s tem je sledeča:
- praktično in kompaktno: Železno držalo za lonce se obrne na glavo in je potem ta kuhalnik povsem ploščat na vrhu. Na strani kjer so vidna siva vratca pride montirana flaška plina. Ta flaška je sicer manjša ampak zdrži nekajkratno kuhanje. Flaška je neaktivirana vse do kuhanja, in se vsakokrat ko nehaš kuhat odklopi, da ne mora puščat. Ima tudi piezzo štarter ki da iskro za vžig. Torej je cela ta stvar "all in one".

- dovolj močan ogenj: Ima kar konkretno moč, saj sem že uspel zažgat enkrat na ponev zajtrk :D Voda hitro zavre. Tudi v rahlem vetru se sicer nekak bori, ampak ker je majhna se z lahkoto "založi" da se malce ubrani veter.

- Flaše plina moraš met vedno na lagerju: Plin se ne dobi prav povsod, ampak Merkur, bauhaus ipd ga imajo, pa kupiš par flaš. Jaz sem kuhal 4-5 obrokov pa sem mel s seboj dve flaši, rabil pa sem cca eno in še mal.

- simpl za uporabljat: notr daš flaško jo aktiviraš, obrneš gumb za plin, na koncu piezo klikne ogenj vžge in že kuhaš :thup

Overall za rešitve kjer na hitro kuhaš in da ne vlečeš s seboj pol kuhne je tale rešitev čist super. Problem je sam če rabiš dva lonca hkrati gret...Ampak za "elektrike ni" lokacije je meni tale zadeva res super. Če ima kdo boljšo, le z besedo na dan!

Je pa ta rešitev recimo primerljiva z uno tamalo bombico in nastavkom za kuhalnik. S tem da je tale kampa precej bolj stabilna. Una bombica z nastavkom na vrhu je štorasta. Razen če imaš kuhalnik za bombico na cevi nekje stran od bombice. Ampak tiste je že fret, moraš potem met 10 komponent. Tukaj pa je vse (ponavadi) v zelo priročnem in kompaktnem kovčku.

P.S.: druga slika mi ne deluje...
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6742
Kraj: Črnuče

Re: P: Kamping oprema - kuhalnik

Odgovor Avtor: nebivedu » 03. Februar 2020, 09:50

Na drugi sliki je slika flaše plina.
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost