Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Tudi gore-tov forester je imel zaporo zadaj, zato odnese zadek. Teh zapor VW-ji nimajo, zato ostanejo konkretno zadaj. (pa kaki novi range roverji tudi)Hranata napisal/-a: ↑06. Marec 2018, 13:45To isto moti mojo ko vozi outbacka. Je navajena fauvejevega syncrota/4motiona, kjer je izjemno težko rit odnest - beri redko dobi sploh 50% moči zadaj. Subaru pa že na defaultu prenaša 50:50, outback ima pa še zaporo zadaj in potem rit pleše, ko plezaš po snegu. Meni osebno takšna vožnja bolj paše, je vsaj malo zanimivoZa laike in občutka varnosti željne bi pa rekel, da je sigurno boljši fauvejev sistem. Pa tudi če v tistih 2% primerih ne prilezeš tako daleč.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
VW ima doplačilo za zaporo zadnega diffa. Stvar neverjetno dobro deluje. Sprobal na T4 in T5, Amarok je pa itak druga klasa.
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Sej dons je blo zlo fajn v sluzbo it,k je skoz po cez slo v ovinkih 
- Kristijan
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1324
- Pridružen: 14. December 2013, 10:41
- Kraj: Goričko
- Kontakt:
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Mja, jaz nisem šel v službo, sem pa se šel vseeno pelat zjutraj
Najbrž zadnji sneg to sezono...
Brez Subaruja trenutno - na petrolu me še komi poznajo ...
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Po mojem se ni zadnji sneg 
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Mojega prvega Foresterja 02“ N/A si prav teško postavil počes v ovinku na snegu, verjetno zato ker je mel od Legacyja menjalnik al kaj jst vem.
Turbo 99“ pa prav komaj čaka da ga postaviš počes, kr kliče zadnji konc dej še mal gasa
Lušno lušno
nimam kaj rečt, ustavila sva se pa samo enkrat v tem snegu ker sem ga pa narinu tok da sta sla oba sprednja kolesa u luft in čez oken sem lezu ven ker se ni dalo odpret vrat
Hvala Kur*u za lopato in rokacice

Turbo 99“ pa prav komaj čaka da ga postaviš počes, kr kliče zadnji konc dej še mal gasa
#Forester 02'
#Forester S-Turbo 99'
#Outback H6 04'
#3POverland
#Forester S-Turbo 99'
#Outback H6 04'
#3POverland
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Na Soriški je še dovolj snega, škoda ker ne na cesti.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Ce zavijes tja v gozd proti skofjiloki, v jelovico, je verjstno sneg tud na cesti... Vprasanje pa, ce je cela pot spluzena...
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Da se priti po njej. Ne vem pa če je dovoljeno.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
Re: Vseen se grem pelat... Zima 2017/2018
Kako vas nikol ne vidim, pa 3x tedensko se tam vozim 
Če bi bil vedež, nebi bil revež 
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov