"Dolsceste", 7. ali 8. 9. 2019

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
Odgovori
Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma
Prispevki: 259
Kraj: Šentjur

"Dolsceste", 7. ali 8. 9. 2019

Odgovor Avtor: zokster » 03. September 2019, 12:41

A je kdo za akcijo? Sobota je še oblačna, nedelja pa že kaka kapljica. Natančneje se bo pa vremenska vedla tam okol ponedeljka. Ko bomo vidl kako je BILO vreme.

Za predloge smo odprti. Ljubečno so nam zaprli, tako da le ta odpade. Opcijo mamo Vrhniko, al pa, po predlogu kakšnega nadebudnega offroaderja, kako novo lokacijo.

Konec koncev ni treba, da se drajsamo skoz po enem mestu. Lahk nardimo zbor, pol se pa zapeljemo nekam. Recimo iz Črnivca na Menino (to je sam predlog, ker sem slišal, da je tam kr luštna trasa). Lahko pa pogledamo tud kaj po WikiLoc.
It's a hybrid. It burns gas and oil!

Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma
Prispevki: 259
Kraj: Šentjur

Re: "Dolsceste", 7. ali 8. 9. 2019

Odgovor Avtor: zokster » 05. September 2019, 05:53

OK. Ker ni predlogov in feedbacka, sem sam naredil plan.

S kolegom grema v soboto proti Ljubljani, natančneje proti Podlipoglavu. V neposredni bližini tega kraja vzhodno od prestolnice se nahajajo opuščeni bunkerji. Več o njih lahko pogledate na spodnjem linku.

https://fotozigy.wordpress.com/2011/03 ... et-bunker/

Odhod bo v dopoldanskih urah iz Šentjurja. Tam okrog je tud kar precej gozdnih cest, tako da je opcija tudi za kakšen offroad. Vabljeni!
It's a hybrid. It burns gas and oil!

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 715
Kraj: Ravno Brdo

Re: "Dolsceste", 7. ali 8. 9. 2019

Odgovor Avtor: aleks » 05. September 2019, 08:20

zokster napisal/-a:
05. September 2019, 05:53
Odhod bo v dopoldanskih urah iz Šentjurja. Tam okrog je tud kar precej gozdnih cest, tako da je opcija tudi za kakšen offroad. Vabljeni!
Na mojem dvorišču. Za kamnolomon na Debeli hrib je javna gozdna cesta, ampak s foresterjem ni prevozna, smo meli precej dežja. Pred Gorenjo vasjo je gozdna cesta včasih zasedena zaradi spravila lesa, sploh ob sobotah.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost