Offroad Radovljica 2020

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
Odgovori
Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma
Prispevki: 486
Kraj: Šentjur

Offroad Radovljica 2020

Odgovor Avtor: zokster » 29. Februar 2020, 14:46

http://www.boltez.si/offroad/

Gre kdo, če bo vreme prijazno?
It's a hybrid. It burns gas and oil!

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6742
Kraj: Črnuče

Re: Offroad Radovljica 2020

Odgovor Avtor: nebivedu » 29. Februar 2020, 17:36

Ja, jaz grem skoraj sigurno.
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: zokster » 01. Marec 2020, 09:15

Jz grem 98 posto v nedeljo.

Dimen
Uporabnik foruma
Prispevki: 48
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Dimen » 01. Marec 2020, 19:00

Jst tut zlo verjetn. Ce bo lepo vreme se bova s sinom na brzinca prjavla 8-)

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 01. Marec 2020, 20:49

Turista misliš?

Brzinc bo s skupnim štartom, tako da ti ne priporočam. Turist bo pa na isti progi za tiste, ki hočejo končati vožnjo s celim avtom.

Če bo lepa proga brzinca, bom mogoče tudi jaz šel odpeljat kak krog.
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

Dimen
Uporabnik foruma
Prispevki: 48
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Dimen » 01. Marec 2020, 21:05

nebivedu napisal/-a:
01. Marec 2020, 20:49
Turista misliš?

Brzinc bo s skupnim štartom, tako da ti ne priporočam. Turist bo pa na isti progi za tiste, ki hočejo končati vožnjo s celim avtom.

Če bo lepa proga brzinca, bom mogoče tudi jaz šel odpeljat kak krog.
Ja ja, turista se bomo šli.
Sem glihkar gledal lanske posnetke in ni hec. Tudi lokacija se mi zdi nova, nazadnje sem bil v peskokopu in je bila turistična trasa bolj u izi.
Se odločim, ko bom na lokaciji.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 01. Marec 2020, 22:06

V peskokopu? Tisto je bilo še v Naklem. To je pa v Radovljici. Že tretjič ali pa četrtič je tukaj.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 02. Marec 2020, 08:36

Mi je pa zanimivo, da uradni off road forum še nima teme o tej tekmi.

Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: zokster » 02. Marec 2020, 09:50

Ja lanska ni bla hec. Jz s svojim bi pustil odbijac zihr v luknji, pa mogoce se kaj.

Ja nebivedu, tud mene preseneca. Ocitno se, kljub buni offroadetjev, da je njihov forum ziv, vec dogaja tuki. Hahahaha.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 02. Marec 2020, 12:05

Mogoče bi moral pa še mi tam enkrat jeseni organizirat eno tako tekmo. Pa več poudarka na taki progi, da jo subaru spelje brez da polomi odbijače.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3909
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 02. Marec 2020, 13:01

Najboljš da to nardimo na dvorišču kakega subarujaša, sploh kakega takega ki ima doma par avtov v kosih, da bo lahko "v živo" klamfal skupaj avte da bomo sploh lahko odšli domov :D Ker dvomim da jih ima veliko za offroad ločen subaru avto...Bi vsi prišli tja s svojim avtom in bi se morali peljat z njim tudi domov.

Pri nas še na turističnih rally-ih karli s prikolico vleče avte domov na servis pa smo se po navadnih cestah vozil :D (Če se spomnite v Logatcu na zimskem subaru rallyu)
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4805

Odgovor Avtor: klemz » 02. Marec 2020, 13:16

Pac vozis po pameti.

Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: zokster » 02. Marec 2020, 13:27

BackW00d napisal/-a:
02. Marec 2020, 13:01
Najboljš da to nardimo na dvorišču kakega subarujaša, sploh kakega takega ki ima doma par avtov v kosih, da bo lahko "v živo" klamfal skupaj avte da bomo sploh lahko odšli domov :D Ker dvomim da jih ima veliko za offroad ločen subaru avto...Bi vsi prišli tja s svojim avtom in bi se morali peljat z njim tudi domov.

Pri nas še na turističnih rally-ih karli s prikolico vleče avte domov na servis pa smo se po navadnih cestah vozil :D (Če se spomnite v Logatcu na zimskem subaru rallyu)
Po kar precej prevozenih terenskih kilometrih, mam samo sprednji odbijac spodaj mal podrajsan, desn kolotek mal odlomljen, pa zadnji odbijac spodaj podrajsan. Ajde. Pa heatshieldi na izpuhu so mal nenavadnih oblik. No....posmirglanga laka ne omenjam. Pa verjemi, da je moj OB bil ze na takih poteh, kamor se se kdo z bolj resnim terencem ne bi podal. Hahaha.

Prvo pravilo terenske voznje je, da se peljes najpocasneje, kolikor teren dopusca. ;)

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3909
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 02. Marec 2020, 17:30

Je to tvoj prvi avto s katerim delaš offroad kilometre? Me zanima kak je bil tisti tvoj prvi s katerim si oral ledine offroada :D

Sej veš, marsikdo bi mogoče obul rahlo prevelike čevlje, in hotel plesati super tango v publiki kolegov iz Foruma. Sej veš, ko začne dogajat je pol hitro cela panika. A ni blo nekaj podobnega nazadnje v zg. savinjski ko ste se zaganjali v blatu? :smsw

Jaz sem drugače še vedno ogret za to našo zasavsko ruto, ko sem jo že omenjal. Ampak mi fali par dni konkretnega časa da grem z motorjem (mopedom) čez celo traso pogledat kje gre in kje ne. Mogoče se enkrat v prihodnosti navežem s Klemzom pa greva z njegovo kozo preverit teren. Ker njegova koza bi morala tiste terene brez skrbi prevozit. Sej veš, človek nikoli nima dosti časa...
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: zokster » 02. Marec 2020, 17:54

Prvi avto, ki je hkrati daily in "expedition". ;) Ampak se pac z glavo vozim tud po terenu. Moras pac poznat hibe avta (konkretno pri outbacku sta to dolga previsa in dolgo medosje) pa si linijo prlagodit temu. Pravim pa tako, da ni vsak za vse. Nekdo tud po miljon prevozenih kilometrih, se vedno ni dober sofer.

Ja ce ma clovek probleme z malim orodjem, in se mora dokazovat pred drugimi na ta nacin, potem pac najsibkejsi clen ponavad popusti. In to je avto.

Ni bla panika. Pa nismo se zaganjal. Jz sem se za klemzom se prpeljal do vrha na en mah. Oziroma na vmesni ravninci sem tulk upocasnil, da sem si ogledu teren naprej. Hahaha.

Ja delcke tiste tvoje opevane trase sem prevozu. Na enem delu, kr od Recice gor, je blo sicer treba ene 100m po hudourniku rikvercat (je bil kolega zravn, da sem ga uporabu za spotterja), eni delcki so pa kr zanimivi. Sam skoda, ker je blo megleno z dezjem, pa se ni kej dalec okrog vidlo.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost