No kako se vam zdi?

Pomembna obvestila in predlogi za izboljšave foruma
Zaklenjeno
samo
ex. Site Admin
Prispevki: 30

No kako se vam zdi?

Odgovor Avtor: samo » 15. November 2005, 19:19

Vse kritike zaželjene...

:twisted:
Lp
Samo

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 19. April 2006, 10:08

kul kul. Dajmo ene 14 dni svinjat in testirat, pol se bomo pa zmenil kako in kaj.

Samo - kako je z gostovanjem? Cena link, plac na disku,...?
Fiat.
Brez panike.

Gost

Odgovor Avtor: Gost » 19. April 2006, 12:11

povej bomo dodali zraven!

lp cheno

PS: še èakam na aktivacijo :oops:

samo
ex. Site Admin
Prispevki: 30

Odgovor Avtor: samo » 19. April 2006, 13:32

Hm, vpisan si, a še ne prime al kaj - geslo mislim

Gost

Odgovor Avtor: Gost » 19. April 2006, 14:18

èakam na mail za aktivacijo :idea:

Gost

Odgovor Avtor: Gost » 19. April 2006, 14:35

bi te prosil èe pogledaš na mojo registracijo, èe sem pravilno napisal svoj mail!?

lp cheno

Gost

Odgovor Avtor: Gost » 19. April 2006, 19:41

mail-a še nisem dobil, zdej me pa že firbca kaj za boga sem jest napisal kot geslo?? ne vem zmanjkalo mi je idej zakaj se ne morm logirat.

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7729
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 19. April 2006, 23:12

Torej čakam na možnost spreminjanja barv foruma...
dejte predloge npr. kako bi zgledu forum oz. tud kak link že obstoječega ...

Kaj mislite: je bolje narest okvare in poravila splošno al raje forester, legacy, justy, impreza že na začetku al raje bolj splošno, more bit tema kupovanje, avtodeli, ostali avti in težave ali pohvale, zakaj mate subija itd...

Kaj menite, k č tole zaživi lahko zaživi na polno, morda bi loh še kaj ujel da damo kako reklamo gor hmmm :roll: :?: npr... Interservice - pa mamo kake ugodnosti oz. keš za piknik :roll: in testne vožnje :idea:

Uporabniški avatar
Rasta
Uporabnik foruma
Prispevki: 429
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Rasta » 21. April 2006, 10:19

subi92 napisal/-a:Torej čakam na možnost spreminjanja barv foruma...
dejte predloge npr. kako bi zgledu forum oz. tud kak link že obstoječega ...

Kaj mislite: je bolje narest okvare in poravila splošno al raje forester, legacy, justy, impreza že na začetku al raje bolj splošno, more bit tema kupovanje, avtodeli, ostali avti in težave ali pohvale, zakaj mate subija itd...

Kaj menite, k č tole zaživi lahko zaživi na polno, morda bi loh še kaj ujel da damo kako reklamo gor hmmm :roll: :?: npr... Interservice - pa mamo kake ugodnosti oz. keš za piknik :roll: in testne vožnje :idea:
Evo še jest sm se prslinu na forum. :mrgreen:

Mogoče bi okvare in popravila razdelil na različne modele, ker če pride folk gor k ma naprimer foresterja ne bo šu brat tiste zmešnjave k jo mamo na a.com. Klikne forester in če ni tistega kar išče pač vpraša. :lol:

Jah svoboda urejanja je sigurno večja in forum bi lahko zaživel, sam pol bi blo treba kakšne flyerje naprintat, pa nalepke bi moral met, pa kšn banner si kje zrihtat.

Lep pozdrav, Rasta :D

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 21. April 2006, 16:39

Zdej prleti še Nebivedu da mal pokomentira, sm še nemu omenu da ne bo kakih zamer saj je tud on med drugim velik pripomogu da je na a.comu zadeva kot je in se družimo bla bla bla vendar pa bi bilo zadevo potrebno pokupčkati... :arrow:

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3339

Odgovor Avtor: NoFEAR » 21. April 2006, 18:49

Kar se mene tiče, mam še zmeri pomisleke glede novega foruma - na A.com smo že ikone, itak smo čist ownali tist forum, brez na prvi strani niti ne gre več... Zdej bomo pa kr zginli v pozabo - s tem bo seveda zginla tud naša publika in potencialni novi člani...

Kar se mene tiče, bi blo treba samo tam poštimat zadeve tko kot je treba - najdt še enga al pa dva moderatorja (pač tiste ki skoz gor visijo/mo), pa striktno brisat provokativne in off topic poste, začet talat opozorila (kartončke), zaklepat stare teme, itd...

Mislim da bi se dala na tak način zadeva kr hitro v red spravit...

Res se mi zdi škoda ukinit eno zadevo, ki se je precej dobr prijela, pa bi jo blo treba samo mal poboljšat - sej v bistvu tam ni tko slabo...

Lahko pa ta forum namenimo samo zaprti skupini uporabnikov, za razne interne dogovore, itd... Pa ga čist zaklenemo, omejimo dostop in registracijo samo z odobritvijo admina...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 22. April 2006, 02:39

:roll: , ne vsiljujem samo predlagam a vidim da tudi v drugo verjetno ne bo kruha iz te moke, kar se mene tiče smo tam priveski ne pa samostojn forum itd... pa nočem govort o tem da sem sposoben vodit forum itd... sevda z vašo pomočjo :D ampak vseeno, kar se novih članov tiče:

- tist ki nas opazi na a.comu (jih je nekja vendar tist ki kupuje kliota ne bo kupu subaruja!).
- tist ki ima subaruja in v prve išče info. nevem zakaj bi sploh zašel na a.com če u nebi po vpisu v najdi.si SUBARU izpisalo miljon zadetkov iz a.com-a, v primeru lastnega foruma pa seveda Prvi lastni forum SLO SUBARU :roll:

Nekateri na nas tud služjo, le opaziti ni, saj nas prebere vsak ki ima pet minut časa... Upam da ne bo kdaj kake žrtve nespametnega početja uporabnikov s preveč info. itd... sej veste o čem govorim... kar se mene tiče so za vsakega novega ki ni preverjen npr. ser....subaru... tam kjer piše v tisu ali etisu :!:

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2514

Odgovor Avtor: cheno » 22. April 2006, 23:42

jest sem bil že ob prvem "poskusu" za samostojen forum...
Večina vas misli da smo s tem bolj razpoznavni ker smo na A.com , itaq pa večina ki bere forum(A.com), ga bere zaradi tega ker jim je dolg čas! (izvzamem te ki sodelujemo v temah). Če pa bo kdo na A.com spraševal o subarujih se ga pa napoti na ta forum, itaq bojo pa čez 2 meseca že vsa vesoljna slovenija vedela da imamo svoj forum, sicer so bile pa že teme na A.com - "slovenski forumi razl. avto. firm" tko da je ne vidim tukej problema glede nerazpoznavnosti!

nauk : je**š A.com, gremo na svoje.
PS: lohka pomagam v smislu da sem eden od mnogih bodočih moderatorjev :wink:
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 25. April 2006, 00:47

ČENO, tle sm pa čist s tabo, sej sam še lapamo in resnično smo ownal a.com, ampak prej ali slej se bomo morali pobrati kar se mene tiče, čeprav pravi Igor da temu ni tako... jest ne morm vel gledat offtopicov na a.comu in nepreglednosti :D
Zadnjič spremenil subi92, dne 08. Maj 2006, 01:45, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2895

Odgovor Avtor: Sajmon » 25. April 2006, 22:44

HOLA!

Men je samostojen Subaru forum še najbolj všeč. Če imamo Subaruje, debatirajmo o njih in to na svojem. Če pa koga zanimajo ostali avti pa naj gre na a.com brat. Naj se ve, da smo (ste) sposobni furat čisto svoje, tako kot BMWejevci, Oplovci.... Pravilnik je v splošnem itak skupen vsem forumom. Nenazadnje bo samostojen forum precej bolj kvaliteten in ne kvantiten, predvsem pa bistveno bolj razpoznaven. In morda še ne preveč naivna opazka: Strogo usmerjen Subaru forum bo precej lažje dobil kakšnega Subaru sponzorja. :wink:
Sem pa proti odpiranju topicov, ki se potem vlečejo čez 50+ podstrani ala Muppet Show ipd. Potem raje odprite en podforum Blodnje in tam flancamo. Za kufete naj se pa odpira recimo mesečne debate.
Pobožna želja bi bi tudi bila kakšna galerija.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost