Brisanje objav

Pomembna obvestila in predlogi za izboljšave foruma
Uporabniški avatar
Doberman
Uporabnik foruma
Prispevki: 104
Kraj: Vrhnika

Brisanje objav

Odgovor Avtor: Doberman » 22. December 2006, 22:34

OK, glede na to, da mi je nekdo izmed moderatorjev danes izbrisal polovico moje objave v rubriki "Nakup Impreze (turbo)", ker sem citiral Toro:

"ker ga marsi kdo ne obvlada in pol je hitr kšn kažin"... ter dodal moj komentar: "Tora, hvala, vem, na koga tole leti :twisted:

...me zanima:

1. zakaj mi moderator ni pojasnil, čemu to dejanje, saj je več stavkov v tej rubriki offtopicov, kot le moj komentar
2. čemu selektivno brisanje celote ali delov objav, saj lahko tovrstnih dodatkov v različnih temah naštejem vsaj 100
3. kriterij brisanja takšnih objav

Ker cenim objektivnost in sem prepričan, da ima "Mr. Eraser" tehten razlog za brisanje, prosim za pojasnilo vsem uporabnikom foruma, ne le meni na PM.

Hvala!

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7747
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 23. December 2006, 03:42

Kako pol objave :?: Kriterija po uporabnikih ni, če bi jaz npr. želel čistiti tole temo bi začel pri Msenjurju (vprašanje kako je s tvojimi načrti), da smo si najasnem, vendar nisem, da vidim kaj se bo izcimilo
;-)

Kar se mene tiče je bil kak nesporazum, in bo to tudi storilec objavil, ni mu pa nujno to obrazloževati uradno po forumu, ker to ni offtopic kontejner :!:

Mr.eraser pa ni noben le skupek oseb ki skrbimo da forum ostane "čist" za nepovabljene uporabnike pa verjetno noben ne ve koliko dela ima Abakus :!:

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3341

Odgovor Avtor: NoFEAR » 23. December 2006, 15:16

Doberman - izbrisano je bilo z moje strani in sicer zato, ker se zadeva ni nanašala na naslov teme. Naslovnika teme ki kupuje imprezo namreč ne zanima kakšna čustva gojita vidva s Toro oden do drugega, zato take objave tam nimajo kaj iskat! Ostala je tista polovica tvoje objave, ki se je nanašala na naslov. Ti je bilo pa že zdavnja povedano, da privat zadeve, ki jih imata s Toro, rešujta na 4 oči, ne pa javno na forumu.

Preden boš odgovoril na moj post, te prosim, da si najprej prebereš pravila foruma(predvsem 1. in 3. člen). Zavedaj se, da imamo moderatorji pravico po svoji presoji kadarkoli izbrisati vsebine, ki so v nasprotju s temi pravili, brez da bi uporabniku eksplicitno razlagali zakaj smo to storili.

Sicer imaš prav, da je na forumu polno raznih off topicov, ki niso izbrisani, ampak kot sem že dejal, moderatorji delamo po lastni presoji, sploh pa nimamo vsi časa 24/7, zato da bi čistili forum. Bojo pa v prvi vrsti sigurno najprej izbrisani topici, ki začenjajo prepire, ali žalijo druge uporabnike.

Za na konec bom še dodal citat, ki je sicer del pravil na A.comu, vendar kot kaže bi ga veljalo uveljaviti tudi pri nas:
ZAKLJUČEK
Na koncu še opomba da forum NI demokracija in da odloča v zadnjem primeru le lastnik foruma. Za spoštovanje pravilnika so zadolženi moderatorji in admini, slednji tudi delijo pravice. V kolikor se ne strinjate z zgoraj naštetimi pravili, vas prosimo, da zapustite naš forum. Ostalim, ki se lahko držijo teh enostavnih pravil, pa želimo dobro "vožnjo" po forumu!

Uporabniški avatar
Doberman
Uporabnik foruma
Prispevki: 104
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: Doberman » 23. December 2006, 20:48

No, prijatelj, ti kar uveljavljaj taka pravila... konec koncev si moderator in lastnik... in imaš vso pravico početi, kar se ti pač zahoče...

Pozabljaš pa, da bi lahko doma sam sebi objave pisal, če ne bi imel toliko entuaziastov, ki (ti) sooblikujejo forum. Pikra zbadanja sem ter tja so zgolj del celotne zgodbe - dostikrat pritegnejo več obiskovalcev kot kakšne "resne" teme. Sam veš, da smo spremljali cele sage med posameznimi člani foruma... Ampak ja... fino je biti v vlogi šefa.

Beri tole: pred kakšnimi 2 leti sodelavki zaradi katastrofalne napake nisem izplačal mesečne stimulacije (20.000 SIT). Potem je k meni v službi prišel dober prijatelj... in tudi on pred kratkim naredil podobno napako. Čeprav med seboj nista vedela za kazni, sem tudi njega kaznoval z enakim zneskom.

Iz tega se lahko naučiš dvoje:
- ker je poštenost lastnost dobrih vodij, sem kaznoval tudi svojega dobrega prijatelja,
- merila so za vse enaka.

In ker na tem forumu niso, v tej zgodbi mene ne bo več... Itaq pa me ne bo nihče pogrešal... ;-)

Adijo, Doberman.

Uporabniški avatar
s8n
mu hoshi akuma
Prispevki: 281
Kraj: Lucija
Kontakt:

Odgovor Avtor: s8n » 23. December 2006, 21:39

:jzfuz
- power is nothing without AWD -

http://www.sloganizer.net/en/style2,subaru.png

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 24. December 2006, 00:47

Mislim, da je tole en velik nesporazum... Za svoje odločitve Doberman odločaš sam in pri tvoji odločitvi, da zapuščaš eno luštkano skupinco znancev in prijateljev... na trenutke tudi popolnih tujcev kar se tiče pogledov na določene stvari. Vsak ima pravico povedati svoje in spoštujem, mimogrede pa lastnika tega foruma v tej temi ni :!:

Uporabniški avatar
subidu
Onemogočen
Prispevki: 859
Kraj: pri-LJ-ubljena

Odgovor Avtor: subidu » 24. December 2006, 09:19

Doberman, pravila nikoli ne bodo enaka za vse, tako je na splošno v življenju. Zato se dogajajo krivice in nekateri s(m)o še posebno občutljivi nanje. Vsekakor je zelo plemenito od tebe, da skušaš sam delovati tako in sama bi si želela čim več takih ljudi okoli sebe. Mislim, da NoFear ni mislil nič slabega, včasih zna biti malce trd in strog (poklicna deformacija :-P :lol: ) in je škoda takih odločitev in slabe volje, še posebej v tem času. Mene si vzemi za vzgled...še vedno brcam in tečnarim in kr ne morjo se me zlosat :D, vendar sem kot ti, del velike, recimo temu subaru druzine, ki je ravno zaradi pestrosti članov meni še posebno draga in posebna in lahko ostaja taka samo, če so zastopani vsi karakterji, četudi včasih si na nasprotnih bregovih. Zato pa je krasno, da imamo možnost dialoga, pogovora, sprave, včasih tudi malce krega (to je normalno), na koncu pa si vseeno sežemo v roke in si zaželimo vesele praznike. Osebno mislim, da ima nekdo, ki zna iti preko ovir in osebnih zamer, še toliko večji, plemenit karatker.

Ne se obremenjevat zaradi takih stvari, nima smisla. Škoda tistega časa, ki mine v nejevolji.

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 3975
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 25. December 2006, 23:57

Doberman ti si pa zelo redka ptica med sefi, vsekakor pa pohvalno.

Drgac pa ne bit tako strog na enem forumu, ki je namenjen izkljucno zabavi (no sem pa ke se kaj pametnega najde)

Ne verjamem, da bi NoFear bil tle neobjektiven do tebe, ceprav je pri moderatorstvu tezko bit cist objektiven, ce gledamo ze to kaj je za nekoga off topic.

Se pa cist strinjam, da zdrahe naredijo lahko zadevo do ene mere bolj zanimivo, je pa to dvorezno, ce bo zadeva prerasla v kaj bolj resnega, recimo uradni klub ljubiteljev..... ki se neprestano kregajo :-P

Ma sej, brez obremenjenosti, ko imas cas kaj napises, ce pa zbrisejo, pa napises se enkrat malo drugace :lol:

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635

Odgovor Avtor: Neo57 » 19. Februar 2007, 15:25

Izbrisane objave v bojcevi temi kupim 15 col feltne!!zakaj ze??

ce se gremo, je cela tema off topic!!

ponudbe ni nbene, samo debata o tuv in et!!

LP

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 19. Februar 2007, 15:57

Nekoga pač zanima kakšn ET imajo že subaruji -morda ima doma kaj uporabnega :!: Kakšn avto pa je kupil pa mislim da ne sodi v tisto temo ampak pod predstavitvijo uporabnikov, splošno ali offtopic... Mislim da tukaj kakšne večje obrazložitev ni potrebna. Mislim da Bojčev namen ni bil čvekati v temi ampak prejet morebitne ponudbe :?

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Neo57 » 19. Februar 2007, 16:09

Ponudb ni nobenih!

tema o feltnah in et-jih ze obstaja!

debata o tuv-u popolnoma off topic, ki ne koristi nobenmu, se najmanj pa bojcu!!

LP

Uporabniški avatar
subidu
Onemogočen
Prispevki: 859
Kraj: pri-LJ-ubljena

Odgovor Avtor: subidu » 19. Februar 2007, 19:29

IHI VF35...škoda živcev ;-) Napaka je bilo že samo vprašanje o ustreznem ET, potem je gorazd prijazno odgovoril, jz še bolj prijazno popravila :-P in potem pride do takih stvari. Je že prav, da so moderatorji uredili in zbrisali večino postov...jz bi še une oz bi vsaj NoFearjevega copy-pastela pod sticky-je o feltnah, ker je njegov prispevek dober in koristen. Včasih je pač tako, da mora moderator presoditi, kaj od OT je lahko še koristno in tisto ne izbriše... Se pa strinjam popolnoma, da vse skupaj ne sodi v tisto rubriko. BojcT pa, v to verjamem, bo že predtavil svoj trojček, ko bo čas za to. :D

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Neo57 » 19. Februar 2007, 20:40

Kar se tice postov, je cela debata bolj ali manj koristna

Je pa cela debata OT potem naj se zbrise/premakne vse, ne pa eno cudno selekcijo delat pa neki v tri dni brisat...

bojcev novi strojcek pa kr dobr poznam :D :D :D :D

Lp

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 4912
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 17. Maj 2007, 08:24

Nevem ali je to normalno ampak meni je približno sto postov
šlo rakom žvižgat,ni jih ali mi lahko kdo razloži kako in kaj :?:
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
zinki
Uporabnik foruma
Prispevki: 582
Kraj: Laško

Odgovor Avtor: zinki » 17. Maj 2007, 09:11

Hja, je bla zbrisana kaka tema, kjer si ful objavljal?
Subaru, love it or leave it.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost