Mogoče še kdo kaj ve
Aktualni SUBARU oglasi iz avto.net 4
Pravila foruma
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
Jep... pa cena ji pridno pada... sedaj je že skoraj realna, še kakšnih 500 € bi spustila, pa bi jo morda že nazaj kupil...CrazyDriver napisal/-a:od Dobermana bivša se prodaja...
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1985355#
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2110270#
OK, sej je lep in vse to, sam tole je pa buča:

OK, sej je lep in vse to, sam tole je pa buča:
No, razn če se je model vozu sam po AC 80 na uro v peti... Kar pa skor ne vrjamem, glede na to da hoče menjat za Imprezo STiporaba 8.5-9.7 l/100km
Hja, sej ne rečem da ni možno kdaj dosežt take številke, ampak si pa mal težko predstavljam da bi bla to povprečna poraba pri npr. vsakodnevni kombinirani vožnji (pol mestne vožnje / pol relacije).flat4 napisal/-a:NoFear, jst pa poznam enga, k mu tolk žre, sm bil priča.
Sicer pa v knjižici s tehničnimi podatki za Foresterja S turbo, letnik 2001 piše tkole: mestna vožnja 14.6, relacija 8.2, kombinirana pa 10.6L. Moja najnižja povprečno izmerjena (z enim tankom) do zdej, je bla 9.8L.
Sicer pa v končni fazi tisti ki gleda pr takem avtu na porabo, je bolš da ga ne kupi...
Forester je moj.
Kar se porabe tice, se z lahkoto peljem na 9-ih litrih, odkar ga mam ni sla poraba nkol cez 10l!
je pa nekje 30%mestne voznje,
Drago? Meni se ne zdi drago, ker tako ohranjenih foresterjev z znano preteklostjo ni.
Avto ima nov GT alarm, nov radio,novi zvocniki, samco cev, KN filter, nove ploscice, pravkar narejen servis, nikoli razbit, dobre zimske gume na 16 col alu, skoraj nove michelinke na novih 17col, homologirano itd itd
Vsak ki me pozna ve da ne šparam pri vzdrzevanju avta in tudi se ne izživljam nad avtom!
Po zelji lahko vse stvari dol vzamem, dam stare gor, pa gre cena za 1200 eur dol.smisel tega?? jst ga ne vidm, ker za 1200 eur dobis feltne , pa ene dobre gume, drugo pa ....
Lp
Kar se porabe tice, se z lahkoto peljem na 9-ih litrih, odkar ga mam ni sla poraba nkol cez 10l!
je pa nekje 30%mestne voznje,
Drago? Meni se ne zdi drago, ker tako ohranjenih foresterjev z znano preteklostjo ni.
Avto ima nov GT alarm, nov radio,novi zvocniki, samco cev, KN filter, nove ploscice, pravkar narejen servis, nikoli razbit, dobre zimske gume na 16 col alu, skoraj nove michelinke na novih 17col, homologirano itd itd
Vsak ki me pozna ve da ne šparam pri vzdrzevanju avta in tudi se ne izživljam nad avtom!
Po zelji lahko vse stvari dol vzamem, dam stare gor, pa gre cena za 1200 eur dol.smisel tega?? jst ga ne vidm, ker za 1200 eur dobis feltne , pa ene dobre gume, drugo pa ....
Lp
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI
IHI, cena je relativna stvar. Kar je za nekoga drago, ni nujno da je za drugega tudi. Sicer je pa pri avtomobilih največkrat tako, da se želje lastnika, ki ve koliko je v avto vložil, razlikujejo od dejanske realne vrednosti avtomobila. Tud zame je moj avto vreden 15k €, samo kaj, k za ta dnar ni kupca...
Pa pustmo ceno pr mir, ti želim da ga prodaš za tak dnar, kukr si si zamislil in prav nič manj...
Kar se pa porabe tiče, bi pa lahko pol tud Subaru v prospekte napisal malo manj, če pa dejansko avto tko mal pije... Mal nelogično se ti ne zdi?
Kar se pa porabe tiče, bi pa lahko pol tud Subaru v prospekte napisal malo manj, če pa dejansko avto tko mal pije... Mal nelogično se ti ne zdi?
Nofear men se logicno zdi, da napisem koliko mi je avto nucal odkar ga mam.
najmanj do najvec,
nisem pa nikoli napisal da mi je po mestu nucal 8.5l, ker ni diesel
Trdim pa da porabo 9-9.5 dosezes zlahka, jst se na tej porabi vozim ze zadnje 4mesece.
najmanj do najvec,
nisem pa nikoli napisal da mi je po mestu nucal 8.5l, ker ni diesel
Trdim pa da porabo 9-9.5 dosezes zlahka, jst se na tej porabi vozim ze zadnje 4mesece.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost