Video stuff no.2

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2527
Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 13. December 2007, 13:56

le kje bi pri nas dobu tako stezo? tud če ven zletiš je ob straneh dost snega, da ni kaj hujših posledic!

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 13. December 2007, 14:32

"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 14. December 2007, 17:55


Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 15. December 2007, 14:52


Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 15. December 2007, 16:07

Sigurn je meu zimske podkve gor :D

Justy powah http://www.youtube.com/watch?v=YmlwmOtHWJk

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 16. December 2007, 14:42


Uporabniški avatar
Mr-B
Uporabnik foruma
Prispevki: 604
Pridružen: 06. Oktober 2007, 15:27
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Avtor: Mr-B » 16. December 2007, 16:47

že vidu , tabolš je un video s podnapisi sam ne najdem zdele :):):)
Speed kills - drive faster!!!
http://shrani.si/t/3X/VQ/7WBSU5f/podpis.jpg

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 17. December 2007, 00:02

"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
Mr-B
Uporabnik foruma
Prispevki: 604
Pridružen: 06. Oktober 2007, 15:27
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Avtor: Mr-B » 17. December 2007, 00:53

Speed kills - drive faster!!!
http://shrani.si/t/3X/VQ/7WBSU5f/podpis.jpg

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 17. December 2007, 02:08

Mr-B napisal/-a:
že vidu , tabolš je un video s podnapisi sam ne najdem zdele :):):)
http://www.youtube.com/watch?v=FwsntHcW ... re=related ;-)
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 17. December 2007, 12:40

Iz ke je pa ta pobegnu? :lol:

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 18. December 2007, 11:16


Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 18. December 2007, 11:26


Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 18. December 2007, 11:30

JAN napisal/-a:Iz ke je pa ta pobegnu? :lol:
Iz Polja. Tko da... :) Watch your back. :)

Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 18. December 2007, 19:38

V Bologni niso prov nic sparal novih imprez :cool:

http://www.gtchannel.com/content.php?cid=12421

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov