Par vprašanj Legacy 2

Legacy - najštevilčnejši predstavnik na naših cestah in njegov "terenski" brat - Outback
Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 29. November 2012, 20:44

Mam eno težavo. Imam školko 1.8 vanj pa vgrajujem turbo komponente.

A kdo mogoče ve. Pretvornik za bremze(za zadnji del, nahaja pa se v motornem prostoru na desni strani). Tale cev ki ma puščico pride s hillholderja. Tega ne bom imel. ME zanima ali lahko tole lajtngo zaprem, oz lajtngo staknem in vanj pršraubam šraub? A je bl varn zamenat od enga legacya k ni imel hilholdrja ne ABS sistema?
http://shrani.si/f/M/Q8/1dXrLfGC/29112012290.jpg

Pa še tole me bega. zamenjov sm komplet štrom od turbota. Pustil sem od vrat do zadnjega konca. Pa turbo ima tale bu konektor zapolnjen(pride iz zadnjega konca neki gor.) A kdo mogoč ve, kaj je vse prkloplen na tale konektor(jest sumim ABS?) Se pa tale beu konektor nahaja pri varovalkah.
http://shrani.si/f/3Y/xL/mX1L7cc/29112012292.jpg

Hvala za odgovore.
Legacy 2.0 GL

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: Thomas22 » 29. November 2012, 21:45

Če gre lajtenga res samo do hilholderja, potem jo komot blindiraš.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: karel » 30. November 2012, 07:40

Tiste lajtnge kar pusti na miru,ker boš v nasprotnem ostal brez bremz.
Res da gre preko hillholderja vendar pa dela tudi takrat ko je le ta izklopljen.
Kar se tiče štroma ali si ga vzel ven iz dvojke karavana?
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 30. November 2012, 09:06

Ja. štrom je iz dvojke karavan T, sedaj pa montiram v lomozino 1.8
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 01. December 2012, 21:13

Dons je turbo motor užgal v novi školki. V 4 dneh sm iz 1.8 2WD naredu 2.0 Turbo 4wd :) Zdej pa še kšn tedn pa gre avto v komoro :D
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: subi92 » 02. December 2012, 21:06

Dobr :D

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: Thomas22 » 02. December 2012, 23:29

Boš mogu svojo temo za tole dvoživko odpret.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 10. December 2012, 19:46

A je do odzračvov hidravlično sklopko na turbaku? Men nikakor ne rata. Mal je sicer trda sam ni to to.
Legacy 2.0 GL

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: Thomas22 » 10. December 2012, 22:57

Si delal to pri prižganem motorju?
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 10. December 2012, 23:12

Ne. Zdej sm dol dau intercooler pa tm okol, da sm lohk pršu do celindra za to. S
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 30. December 2012, 17:23

Včerej sm šeu na testno vožno s turbakom. Sm naredu točno 4.3 km pol je pa prva bremza zablokirala in je avto ustov na mestu :w Razlog je zanič tale celindr :cr Ko sm pohodil stopalko je zavorno tekočino pod pritiskom spustil naprej do zavor, nazaj pa ne. In je avto v klancu stavu brez ročne in v leru. To je edina stvar ki je nism premenov od turbaka pa še ta je crknla :lol:
http://shrani.si/f/M/Q8/1dXrLfGC/29112012290.jpg
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: karel » 30. December 2012, 18:05

Tale zadeva na sliki je za zadnje bremze in ne prednje (prve) kot ti praviš ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 30. December 2012, 18:13

Pa je za prvo levo kolo ;-) Zgornja lajtnga gre do posodce za tankat zavorno tekočino, spodnja(ki je označena) pa gre na hilholdr in iz hilholdrja na prednje voznikovo kolo. Pa iz glavnega zavornega cilinda gre še ena lajtnga na hillholder.
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 30. December 2012, 18:16

Seveda greta pa tiste 2 lajtnge v ozadju na zadnja zavorna kolesa.
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: karel » 30. December 2012, 18:29

Dejva midva tole razčistit za zmeraj: iz glavnega zavornega cilindra gredo ven tri lajtnge.
Ena gre na hiilholder,druga gre na sprednje desno kolo,tretja pa na zadnje levo kolo.
Iz hiilholderja gredo ven dve lajtngte ena na sprednje levo kolo,druga pa na zadnje desno kolo.Tele dve na sliki gresta obe nazaj ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov