Video stuff

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 15. Avgust 2007, 23:41

Ziher ima tudi sama kaj v paci :lol:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 16. Avgust 2007, 07:57

Ima vsaj mir ko se oba mal drstita naokrog :-P

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 17. Avgust 2007, 11:13

Pametna punca, zakaj bi se dolgocasila :lol:

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 19. Avgust 2007, 11:32


Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 19. Avgust 2007, 11:40

Top Gear Polar Challenge

Še en dokaz :D

Hudo nor hilux :cool:
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 19. Avgust 2007, 12:01

Itak,pa cel Top Gear je zakon :lol: :cool:

Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 19. Avgust 2007, 13:08

Studiram,kako do cimvec denarja... Tuki je se ena moznost :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=f0-yyQOu ... ed&search=

Zanima me,ce je tisto s kljuci res? Da vsaka fima pusti v avtu rezervni kljuc?? :shock:

Uporabniški avatar
Subison
Uporabnik foruma
Prispevki: 270
Pridružen: 09. Maj 2006, 22:29
Kraj: Radlje ob Dravi

Odgovor Avtor: Subison » 19. Avgust 2007, 13:53

Tudi jaz sem to že sliša,baje je res.Audi naj bi ga imel v ogledalo... :roll:
Balum Balum........

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 19. Avgust 2007, 14:44


Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 19. Avgust 2007, 16:08

Freak napisal/-a: Zanima me,ce je tisto s kljuci res? Da vsaka fima pusti v avtu rezervni kljuc?? :shock:
zanimivo, da to lastnikom ne povejo :?

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 19. Avgust 2007, 17:40


Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 19. Avgust 2007, 19:47

niva13 napisal/-a:
Freak napisal/-a: Zanima me,ce je tisto s kljuci res? Da vsaka fima pusti v avtu rezervni kljuc?? :shock:
zanimivo, da to lastnikom ne povejo :?
Ja sej to,kaj je pol sploh namen teh kljucev? Razen,da se da avto lazje ukrast :D

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 19. Avgust 2007, 22:30

bo ne vem, verjetno, da ce si zaklenes kljuce not imas se rezervne, ma ce ne ves, kaj ti pol pomaga? :roll:

Uporabniški avatar
zinki
Uporabnik foruma
Prispevki: 583
Pridružen: 02. Maj 2006, 23:59
Kraj: Laško

Odgovor Avtor: zinki » 20. Avgust 2007, 09:05

ja in kje naj bi se ti ključi skrivali?
Subaru, love it or leave it.

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 20. Avgust 2007, 14:16

pojma nimam :lol: video poglej

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov