Fotografije, filmi, vici, smešnice...
-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 15. Avgust 2007, 23:41
Ziher ima tudi sama kaj v paci

-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 16. Avgust 2007, 07:57
Ima vsaj mir ko se oba mal drstita naokrog

-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 17. Avgust 2007, 11:13
Pametna punca, zakaj bi se dolgocasila

-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 19. Avgust 2007, 11:32
-
Freak
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 960
- Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
- Kraj: Doma
Odgovor
Avtor: Freak » 19. Avgust 2007, 12:01
Itak,pa cel Top Gear je zakon

-
Subison
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 270
- Pridružen: 09. Maj 2006, 22:29
- Kraj: Radlje ob Dravi
Odgovor
Avtor: Subison » 19. Avgust 2007, 13:53
Tudi jaz sem to že sliša,baje je res.Audi naj bi ga imel v ogledalo...

Balum Balum........
-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 19. Avgust 2007, 14:44
-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 19. Avgust 2007, 16:08
Freak napisal/-a:
Zanima me,ce je tisto s kljuci res? Da vsaka fima pusti v avtu rezervni kljuc??

zanimivo, da to lastnikom ne povejo

-
JAN
- M.I.L.F hunter
- Prispevki: 1718
- Pridružen: 27. April 2006, 14:31
- Kraj: LJ
Odgovor
Avtor: JAN » 19. Avgust 2007, 17:40
-
Freak
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 960
- Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
- Kraj: Doma
Odgovor
Avtor: Freak » 19. Avgust 2007, 19:47
niva13 napisal/-a:Freak napisal/-a:
Zanima me,ce je tisto s kljuci res? Da vsaka fima pusti v avtu rezervni kljuc??

zanimivo, da to lastnikom ne povejo

Ja sej to,kaj je pol sploh namen teh kljucev? Razen,da se da avto lazje ukrast

-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 19. Avgust 2007, 22:30
bo ne vem, verjetno, da ce si zaklenes kljuce not imas se rezervne, ma ce ne ves, kaj ti pol pomaga?

-
zinki
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 583
- Pridružen: 02. Maj 2006, 23:59
- Kraj: Laško
Odgovor
Avtor: zinki » 20. Avgust 2007, 09:05
ja in kje naj bi se ti ključi skrivali?
Subaru, love it or leave it.
-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 20. Avgust 2007, 14:16
pojma nimam

video poglej
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov