Vklapljanje ABS enote

Legacy - najštevilčnejši predstavnik na naših cestah in njegov "terenski" brat - Outback
Odgovori
Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Vklapljanje ABS enote

Odgovor Avtor: BMW_rok » 15. September 2007, 18:54

Med zaviranjem ali pa včasih tudi po tem, ko že spustim pedal zavore se po nepotrebnem vklaplja ABS, včasih potem tudi javi napako z lučko na armaturi. Kdo ve kaj bi lahko bilo? Gre ABS proti koncu ali morda kateri od senzorjev? :? Diski in plošči so novi, se je pa to tudi s starimi dogajalo še bolj pogosto.
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 15. September 2007, 20:25

Pod sovoznikovim sedežem je ABS enota (računalnik) z ledico, ki javlja konkretne napake - npr. kater senzor je okvarjen;

lahko da gre samo za slab stik (kontakt),... ali pa kaj drugega;

Marky je na forumu kar temeljito obdelal diagnostiko; malo pobrskaj po starejših objavah.
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 15. September 2007, 23:29

Tud mene abs j...! dam varovalko not,se pelem 50 km pol pa odpove abs,ampak varovalka je cela..? :? WTF?

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 16. September 2007, 10:09

http://www.subaru-slo.net/viewtopic.php ... bs&start=0

Je to ta tema? Bom danes preveril tako kot je napisano.

@JAN: mislim, da imava enako ali podobono okvaro.
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 16. September 2007, 11:43

ce vama kej pomaga:
kolega je na peugeot 405 mel podoben problem-abs je delal glih k se je njemu zdel...

problem je bil pa v kontaktih, ki so med senzorji in napeljavo do centrale.
se pravi gres pri vsakem kolesu posebej poiskat senzor in sledis zici dokler ne najdes konektorja, ga spucas in s kontakt sprejem zascitis...vola in abs je od takrat dalje delal BP

lp

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2527
Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 17. September 2007, 11:23

men je to zacel delat ko sm se po enem blatu vozu... in verjetno je zapacan senzor al pa kej... no jest sm varovalko odkopu, tko da zdej abs ne dela, ampak bremza pa normalno.

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 17. September 2007, 12:32

Pri meni utripne 7x. To je verjetno zadnje desno kolo?

Na nemškem Subaru forumu sam našel razlago napak:

1-4 električna napeljava magnetnih ventilov
5-8 eden od senzorjev na kolesu v okvari ali umazan (oziroma slab stik na napeljavi)
9 okvara na hidravliki ali releju
10 okvara releja ventila
16 okvara ABS enote ali G-senzorja (meri pojemek pri zaviranju)
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 23. Oktober 2007, 07:21

Kje je še kakšen konektor za zadnje kolo, da bi ga preveril? Našel sem enega pod zadnjo klopjo, ampak še vedno včasih vklaplja ABS po nepotrebnem :roll:
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 20. November 2007, 18:27

ABS še vedno ne dela, lučka včasih utripa 7x ali 8x. Se pravi naj bi bila težava pri zadnjih kolesih. Oba konektorja pod klopjo sem že našprical s Sonax kontakt sprejem pa je isto, pomeril sem tudi upornost obeh senzorjev. Ima kdo še kakšen nasvet? Ker je res nadležno tole, da skos ABS ven meče :roll:
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 20. November 2007, 21:53

Na nemškem forumu sem bral, da je možno, da je zajla za ročno preveč zategnjena, bom pogledal, ker je bila nekaj časa nazaj menjana ta zajla in je morda to vzrok. Druga možnost je slaba masa ABS-a. Bom preveril ;-)
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 25. November 2007, 14:32

kar se abs-a tiče. Novejši se mi zdi da delujejo hitreje. Kaj bi mogu zamenjat, če bi hotel v starem avtu tako dobr abs kot je v novih? Menjat računalnik, senzorje, pumpo, vse troje?

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 25. November 2007, 18:29

pomoje bi blo dobr od AP racinga glavni cilinder dat, pa bi blo ok :D

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 25. November 2007, 19:27

Zajla ročne sproščena, masa preverjena, ABS še vedno ne deluje kot bi moral. Zanimivo je, da se lučka za ANTILOCK BRAKE pogosto prižge v trenutku, ko se dotaknem gumba za pomik el. šip Kakšna povezava? Je možen izklop ABS-a zaradi prevelikega padca napetosti ob vklopu še kakšnega porabnika?
95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov