Kawa 22.11.2007?????????

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
gozdarček
Uporabnik foruma
Prispevki: 329
Pridružen: 08. Maj 2006, 10:38
Kraj: Tuhinj

Kawa 22.11.2007?????????

Odgovor Avtor: gozdarček » 22. November 2007, 18:04

ka je zdaj?
Bo kakšna kawa al ne bo?
In seveda kje?
Kamnik Šmarca 902

če pa že ne pol se lahk pa na kakšn pirček dobimo mogoče????
ko bi bil vedež ne bil bi revež
LP DARC

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 22. November 2007, 20:53

Z gozdarčkom se dobiva na pivcu oz. čajčku na kamniški obvoznci-Orhideja

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 22. November 2007, 21:07

No pol še pa jaz priletim ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 23. November 2007, 00:45

Glede na objave o lokaciji se nas je vseeno kar nekaj zbralo, spet ena konstruktivno prijetna debatica :cool:

Uporabniški avatar
gozdarček
Uporabnik foruma
Prispevki: 329
Pridružen: 08. Maj 2006, 10:38
Kraj: Tuhinj

Odgovor Avtor: gozdarček » 23. November 2007, 00:54

prijetna debata v prijetni družbi
ko bi bil vedež ne bil bi revež
LP DARC

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 23. November 2007, 01:18

Absolutno se strinjam z obema :D
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov