Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
-
gozdarček
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 329
- Pridružen: 08. Maj 2006, 10:38
- Kraj: Tuhinj
Odgovor
Avtor: gozdarček » 22. November 2007, 18:04
ka je zdaj?
Bo kakšna kawa al ne bo?
In seveda kje?
Kamnik Šmarca 902
če pa že ne pol se lahk pa na kakšn pirček dobimo mogoče????
ko bi bil vedež ne bil bi revež
LP DARC
-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 22. November 2007, 20:53
Z gozdarčkom se dobiva na pivcu oz. čajčku na kamniški obvoznci-Orhideja
-
karel
- Subaru Leone RX
- Prispevki: 5060
- Pridružen: 21. April 2006, 07:52
- Kraj: zg.Savinjska
Odgovor
Avtor: karel » 22. November 2007, 21:07
No pol še pa jaz priletim

"If in doubt,flat out"
Colin McRae
-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 23. November 2007, 00:45
Glede na objave o lokaciji se nas je vseeno kar nekaj zbralo, spet ena konstruktivno prijetna debatica

-
gozdarček
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 329
- Pridružen: 08. Maj 2006, 10:38
- Kraj: Tuhinj
Odgovor
Avtor: gozdarček » 23. November 2007, 00:54
prijetna debata v prijetni družbi
ko bi bil vedež ne bil bi revež
LP DARC
-
karel
- Subaru Leone RX
- Prispevki: 5060
- Pridružen: 21. April 2006, 07:52
- Kraj: zg.Savinjska
Odgovor
Avtor: karel » 23. November 2007, 01:18
Absolutno se strinjam z obema

"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov