misliš rečt malo hlev, malo odbijačmeznar napisal/-a:a mal hišo brusiš mal pa odbijač=)=)=)
tokrat še ne pridem na kawo z subarujem, naslednjič pa že mogoče, kdo ve?
glava, ko je pršla od mehanika
http://shrani.si/f/A/rM/2hK0WnOT/393932 ... 414388.jpg
http://shrani.si/f/r/11d/240EoYLC/32649 ... 914388.jpg
...pol si greš pa sposodit moment ključ,...in po 5 pirih in parih urah se vrneš nazaj domov ter nadaljuješ delo
http://shrani.si/f/1B/Z0/278hyV69/33110 ... 014388.jpg
da se nebo kdo ustrašil, nism z tem moment ključem zategoval glave
http://shrani.si/f/q/FO/3PBccQli/331446 ... 614388.jpg