Par vprašanj Legacy 2
Par vprašanj Legacy 2
Mam eno težavo. Imam školko 1.8 vanj pa vgrajujem turbo komponente.
A kdo mogoče ve. Pretvornik za bremze(za zadnji del, nahaja pa se v motornem prostoru na desni strani). Tale cev ki ma puščico pride s hillholderja. Tega ne bom imel. ME zanima ali lahko tole lajtngo zaprem, oz lajtngo staknem in vanj pršraubam šraub? A je bl varn zamenat od enga legacya k ni imel hilholdrja ne ABS sistema?
http://shrani.si/f/M/Q8/1dXrLfGC/29112012290.jpg
Pa še tole me bega. zamenjov sm komplet štrom od turbota. Pustil sem od vrat do zadnjega konca. Pa turbo ima tale bu konektor zapolnjen(pride iz zadnjega konca neki gor.) A kdo mogoč ve, kaj je vse prkloplen na tale konektor(jest sumim ABS?) Se pa tale beu konektor nahaja pri varovalkah.
http://shrani.si/f/3Y/xL/mX1L7cc/29112012292.jpg
Hvala za odgovore.
A kdo mogoče ve. Pretvornik za bremze(za zadnji del, nahaja pa se v motornem prostoru na desni strani). Tale cev ki ma puščico pride s hillholderja. Tega ne bom imel. ME zanima ali lahko tole lajtngo zaprem, oz lajtngo staknem in vanj pršraubam šraub? A je bl varn zamenat od enga legacya k ni imel hilholdrja ne ABS sistema?
http://shrani.si/f/M/Q8/1dXrLfGC/29112012290.jpg
Pa še tole me bega. zamenjov sm komplet štrom od turbota. Pustil sem od vrat do zadnjega konca. Pa turbo ima tale bu konektor zapolnjen(pride iz zadnjega konca neki gor.) A kdo mogoč ve, kaj je vse prkloplen na tale konektor(jest sumim ABS?) Se pa tale beu konektor nahaja pri varovalkah.
http://shrani.si/f/3Y/xL/mX1L7cc/29112012292.jpg
Hvala za odgovore.
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Če gre lajtenga res samo do hilholderja, potem jo komot blindiraš.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Par vprašanj Legacy 2
Tiste lajtnge kar pusti na miru,ker boš v nasprotnem ostal brez bremz.
Res da gre preko hillholderja vendar pa dela tudi takrat ko je le ta izklopljen.
Kar se tiče štroma ali si ga vzel ven iz dvojke karavana?
Res da gre preko hillholderja vendar pa dela tudi takrat ko je le ta izklopljen.
Kar se tiče štroma ali si ga vzel ven iz dvojke karavana?
"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Colin McRae
Re: Par vprašanj Legacy 2
Ja. štrom je iz dvojke karavan T, sedaj pa montiram v lomozino 1.8
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Dons je turbo motor užgal v novi školki. V 4 dneh sm iz 1.8 2WD naredu 2.0 Turbo 4wd
Zdej pa še kšn tedn pa gre avto v komoro 
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Boš mogu svojo temo za tole dvoživko odpret.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Par vprašanj Legacy 2
A je do odzračvov hidravlično sklopko na turbaku? Men nikakor ne rata. Mal je sicer trda sam ni to to.
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Si delal to pri prižganem motorju?
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Par vprašanj Legacy 2
Ne. Zdej sm dol dau intercooler pa tm okol, da sm lohk pršu do celindra za to. S
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Včerej sm šeu na testno vožno s turbakom. Sm naredu točno 4.3 km pol je pa prva bremza zablokirala in je avto ustov na mestu
Razlog je zanič tale celindr
Ko sm pohodil stopalko je zavorno tekočino pod pritiskom spustil naprej do zavor, nazaj pa ne. In je avto v klancu stavu brez ročne in v leru. To je edina stvar ki je nism premenov od turbaka pa še ta je crknla
http://shrani.si/f/M/Q8/1dXrLfGC/29112012290.jpg
http://shrani.si/f/M/Q8/1dXrLfGC/29112012290.jpg
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Tale zadeva na sliki je za zadnje bremze in ne prednje (prve) kot ti praviš 
"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Colin McRae
Re: Par vprašanj Legacy 2
Pa je za prvo levo kolo
Zgornja lajtnga gre do posodce za tankat zavorno tekočino, spodnja(ki je označena) pa gre na hilholdr in iz hilholdrja na prednje voznikovo kolo. Pa iz glavnega zavornega cilinda gre še ena lajtnga na hillholder.
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Seveda greta pa tiste 2 lajtnge v ozadju na zadnja zavorna kolesa.
Legacy 2.0 GL
Re: Par vprašanj Legacy 2
Dejva midva tole razčistit za zmeraj: iz glavnega zavornega cilindra gredo ven tri lajtnge.
Ena gre na hiilholder,druga gre na sprednje desno kolo,tretja pa na zadnje levo kolo.
Iz hiilholderja gredo ven dve lajtngte ena na sprednje levo kolo,druga pa na zadnje desno kolo.Tele dve na sliki gresta obe nazaj
Ena gre na hiilholder,druga gre na sprednje desno kolo,tretja pa na zadnje levo kolo.
Iz hiilholderja gredo ven dve lajtngte ena na sprednje levo kolo,druga pa na zadnje desno kolo.Tele dve na sliki gresta obe nazaj
"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Colin McRae
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov