Par vprašanj Legacy 2

Legacy - najštevilčnejši predstavnik na naših cestah in njegov "terenski" brat - Outback
Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 30. December 2012, 18:49

:lol: Jest mam to čist drgač. Iz glavnega cilindra gre 1 lajtnga na hilholder direkt. 2 gre na prednje sovoznikovo kolo. 3 gre pa na tale razdelivc ki je na sliki gor(to je tazgorna lajtnga). Iz tega razdelivca greta 2 lajtnge nazaj za zadnje bremze. Taspodna lajtnga na razdelivcu( ki je označena) gre pa naprej na hilholder in preko njega na prednje voznikovo kolo. Sm šov šenkrat dol pogledat k mam vse razdrt :)
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: karel » 30. December 2012, 22:37

Hiilholder ima samo en dovod in dva izhoda in nič drugače kot to.
Samo ti narobe gledaš drugače pa imaš točno tako kot sem ti prej napisal.
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 30. December 2012, 23:05

Hmmm. Potem je možno da men glavn zavorn cilindr ne spusti zavorne tekičine nazaj v posodco. In zato se tlak nabere tako v hilholdrju kot v tej cevi ki je označena četudi nima nič zravn? K sm odšraubov to cev ki je označena in je tm vn zavorna tekočina špricnla. Zato sm sklepov da gre tm skoz lajtnga za voznikovo čeljust oz sm sklepov da ta razdelivc na slik ne spušča olja nazaj.
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: BackW00d » 07. Januar 2013, 12:32

To se je nama dogajalo na TheSTROJ-u, ker je bil pedal narobe nastavljen, in je vedno malce "pritiskal" na cilinder...Sem živce zgubljal zarad hillholderja....

Si kaj nastavljal hod pedalke ?
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 07. Januar 2013, 17:10

Novp. Sva prek telefona s Karlom rešila problem :) Hillholdr je zablokirov :-(
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: pero999 » 06. Februar 2013, 22:54

A kdo ve kam točno bi na legacyu T zmontirov senzorje za tlak in temperaturo olja?
Legacy 2.0 GL

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: Thomas22 » 07. Februar 2013, 00:17

Poglej mojo temo TTT, tam sem celo še slike naredil.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Prispevki: 2904
Pridružen: 23. Avgust 2009, 12:31
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: LSlabe » 07. Februar 2013, 06:43

A ni to najlažje z adapterjem pod oljnim filtrom? Se moram tud sam tega lotit...
What seems to be the Officer, problem?

Nč več turbo...

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: Thomas22 » 07. Februar 2013, 08:10

Najlažje je ni pa najbolje.

Subarujevi motorji imajo na tretjim cilindrom prav za to narejen čep, ki se odvije in vanj privije senzor za pritisk olja. Tretji cilinder je temperaturno najbolj obremenjen in zato je tam nadzor olja najpotrebnejši.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Prispevki: 2904
Pridružen: 23. Avgust 2009, 12:31
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Par vprašanj Legacy 2

Odgovor Avtor: LSlabe » 07. Februar 2013, 09:31

Ja, je res, da je tretji cilinder najbolj obremenjen, ampak mislim da se to da rešit z razvodom bencina, nisem zihr, ampak se mi zdi, da sva se z bliskom enkrat o tem pogovarjala :?
What seems to be the Officer, problem?

Nč več turbo...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov