Picture Stuff 4

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Zaklenjeno
Kanumlc
Član Subaru kluba
Prispevki: 900
Pridružen: 03. Junij 2010, 22:11
Kraj: Vojsko nad Idrijo

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: Kanumlc » 11. Januar 2013, 20:38


substi
Uporabnik foruma
Prispevki: 384
Pridružen: 14. December 2007, 10:32

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: substi » 20. Januar 2013, 11:48

A bo mogoče Bunta zamenjal Imprezo? :D

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5641_n.jpg

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: beliblisk » 20. Januar 2013, 12:44

Nikol,ker pol nebi mogu kadit zravn :mrgreen:

Uporabniški avatar
ijuvan
Uporabnik foruma
Prispevki: 2456
Pridružen: 04. September 2008, 17:09
Kraj: SG/LJ

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: ijuvan » 20. Januar 2013, 17:52

The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. (Soichiro Honda)

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: gorazd0 » 20. Januar 2013, 21:08

lol.

še obrvi mu manjkajo :D
Fiat.
Brez panike.

substi
Uporabnik foruma
Prispevki: 384
Pridružen: 14. December 2007, 10:32

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: substi » 21. Januar 2013, 13:59

beliblisk napisal/-a:Nikol,ker pol nebi mogu kadit zravn :mrgreen:
Bo že podvozje uštimal, da ga bo prižgal med vožnjo kot na ae86-ki. :)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7in6 ... 1_1280.jpg


Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: beliblisk » 21. Januar 2013, 15:29

substi napisal/-a:
beliblisk napisal/-a:Nikol,ker pol nebi mogu kadit zravn :mrgreen:
Bo že podvozje uštimal, da ga bo prižgal med vožnjo kot na ae86-ki. :)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7in6 ... 1_1280.jpg
Pri ae86-ki je kadu zravn k je bla še serijska če se prou spomnm proti koncu pa je z GC8ko nabrisu sinkota z nabrito belo kanto,enoročno seveda :-o

substi
Uporabnik foruma
Prispevki: 384
Pridružen: 14. December 2007, 10:32

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: substi » 21. Januar 2013, 16:53

Bunta je šel rihtat podvozje, ko je Takumija izzival Takahashi Ryosuke (FC3S), pa še prej je šel h kolegu/prijatelju na bencinsko in ga povabil na testno vožnjo.

Še video, mi je uspel najdt le ta utrinek.
http://www.youtube.com/watch?v=aR5XyHtI9Ew

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: Thomas22 » 21. Januar 2013, 21:09

Don't allow your mind tell your heart what to do.

substi
Uporabnik foruma
Prispevki: 384
Pridružen: 14. December 2007, 10:32

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: substi » 22. Januar 2013, 10:20


Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: Thomas22 » 22. Januar 2013, 22:26

Tale ma pa od Daewooja emm od Chevroleta sprednje luči.
Don't allow your mind tell your heart what to do.


Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: Thomas22 » 01. Februar 2013, 21:24

Don't allow your mind tell your heart what to do.


Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov