P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Prodaja in nakup rezervnih delov, dodatne opreme, avtoakustike in druge opreme za vozila.
Pravila foruma


· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 27. Januar 2013, 17:07

Čeljusti obnovljene 5000km nazaj,
Diski + ploščice imajo še kar nekaj življenja pred sabo.

Odličen upgrade za GT-jke,Legacy-je in Forije z 2-batnimi čeljustmi.

Cena 300€
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 31. Januar 2013, 07:16

:arrow:
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 07. Februar 2013, 00:22

280€....
Originalne 4 batne SUBARU celjusti od Impreze WRX 04 :!:
16" gredo čez :c
294x24 diski

LpS
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Thomas22 » 07. Februar 2013, 08:07

Mojo ponudbo, mislim da poznaš :) .
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 07. Februar 2013, 10:17

Mislim da :shh

Dobiva se na polovici in roka :thup :?:
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Thomas22 » 07. Februar 2013, 15:53

Te pokličem.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 22. Februar 2013, 11:54

Ajmo bremze na prodaj...
Time attack Pampers extra dry bo kmal, idelani upgrade za vse turbo Subaruje z malimi 2-batnimi celjustmi :c

Forum cena 250€, neforum cena 280€ :shock:
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 04. Marec 2013, 07:21

:arrow: 240€
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Re: P:WRX 04- 4 batne čeljusti + diski + ploščice + lajtunge

Odgovor Avtor: Neo57 » 12. Marec 2013, 07:03

Prodano!
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost