Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: strumf666 » 28. Marec 2013, 18:11

Hm, če ni plačila, pa se zadeva zaklene (kot trial varianta) je to legalno? :mrgreen:
Sam je verjetno precej dela s tem, da otežiš možnost, da oni dobijo koga drugega, da zadevo odklene za pol manj.
Al pa tudi ne, če je zadeva kriptirana :mrgreen:

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: nebivedu » 28. Marec 2013, 21:18

Dele programa napišeš v jeziku, ki ga večina ne obvlada in nima pojma kaj je to za en jezik (recimo asembler, cobol, lisp) ali pa kar svoj jezik narediš (recimo svoj prevajalnik, ki pozna 5 ukazov, ki so čisto nasprotni od normalnih) in jih vtakneš v kodo na ključno mesto. V teh takih ali asemberskih moduluh narediš zaščito, potem pa vse skupaj kriptiraš.

Bo težko kdo razbil tako zadevo. Seveda da se tudi t razbit, ampak to stane.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Uporabniški avatar
BibaTFD
Uporabnik foruma
Prispevki: 1069
Pridružen: 17. Junij 2010, 23:25
Kraj: Maribor

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: BibaTFD » 02. April 2013, 19:14

Obvestilo za vse!
Zbiram vse stare, rabljene, strgane, kakršnekoli T-shirt majice (moške, ženske, otroške), ki jih ne potrebujete več in jih ne prodajate. Barva in vzorec nista pomembna. Če je kdo tako dobra dušica, ki mi je pripravljena dati se mi lahko javi na ZS. Delam nekaj za notranjo opremljanje stanovanja...ideje so, nimam kaj...;) Hvala vnaprej! ;) ;)
"Resnični znak inteligence ni znanje, ampak domišljija!"

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: gorazd0 » 02. April 2013, 22:49

2 tedna nazaj sem mel čistko; škoda.

Če ti kej nuca 150+ CDjev posnetih z trance/techno.. se pa javi; dodam še 50 cdjev s filmi (divx).
Fiat.
Brez panike.

NejcT
Uporabnik foruma
Prispevki: 208
Pridružen: 08. September 2010, 10:57
Kraj: Polnomad
Kontakt:

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: NejcT » 04. April 2013, 12:10

Tudi jaz sem ravno prejšnji teden zmetal 10+ majic... :thdwn

Mogoče ima kdo idejo, kako iz audio pluga na laptopu odstraniti zlomljen audio jack?

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: strojnik005 » 04. April 2013, 13:09

To bi tud jz hotu vedit. Tuhtu sm z 1mm svedr da mal povrtaš po pa neki leplivga da tja not porineš pa vn potegneš.... sreč mam več izhodov :s
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
galimim
Uporabnik foruma
Prispevki: 555
Pridružen: 23. Maj 2006, 22:26
Kraj: Grosuplje okolica-na hribu pod cerkvico

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: galimim » 04. April 2013, 13:28

Palčka za ražniče pa sekundn lim nebi delvalo?
Ex Renault Twingo, Toyota Corrola 1.4VVT 2004
Subaru XV 1.6 2021

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: nebivedu » 04. April 2013, 13:47

NejcT napisal/-a:Tudi jaz sem ravno prejšnji teden zmetal 10+ majic... :thdwn

Mogoče ima kdo idejo, kako iz audio pluga na laptopu odstraniti zlomljen audio jack?
Audio plug na "drugi strani" (če odpreš prenosnik) je ponavadi tako narejen, da lahko plug ven porineš. Samo je treba prenosnik odpret zato.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

NejcT
Uporabnik foruma
Prispevki: 208
Pridružen: 08. September 2010, 10:57
Kraj: Polnomad
Kontakt:

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: NejcT » 04. April 2013, 14:01

Lim ne deluje, toplotno tudi ne deluje, sem probal že 10 različnih variant. Bo treba res prenosnik razdret. Vprašanje pa je, ali je audio res odprt iz druge strani.

LP N

NejcT
Uporabnik foruma
Prispevki: 208
Pridružen: 08. September 2010, 10:57
Kraj: Polnomad
Kontakt:

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: NejcT » 04. April 2013, 14:33

Impossible - macbook.

Odprl, videl, da je audio vklop totalno zaprt in pripet direktno na matično... :cr

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: nebivedu » 05. April 2013, 08:01

Kater prenosnik? Lenovo in HP imata vedno zadaj možnost, če ne drugega luknjico, da vsaj z iglo ven porineš jacka.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 5385
Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
Kraj: Čeče - Hrastnik

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: klemz » 05. April 2013, 09:27

Sej je napisu macbook. Mam jst tut enga podrtga doma, sm šou gledat, dejansko je zalit/zaprt use skupi in ne dobiš vn, najbrž zato, da servis zasluž z "novim modulom".

NejcT
Uporabnik foruma
Prispevki: 208
Pridružen: 08. September 2010, 10:57
Kraj: Polnomad
Kontakt:

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: NejcT » 05. April 2013, 09:36

Sem potem razdrl še enkrat in reskiral audio plugin. Slečt se ga sicer da lepo, problem pa nastane, ko želiš najti luknjo, ki jo omenja Nebivedu. Tam se namreč nahaja majhna žarnica, ki deluje enako kot varovalka.

Tako da sem moral uničit (beri razsut) plugin, da mi je z muko uspelo dobiti ven konec jacka, sedaj pa sem zadevo začasno rešil preko usb - jack converterja.

Je pa plugin zalotan na matično...
Hvala za pomoč!

Lp N

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: strumf666 » 05. April 2013, 10:19

Žarnica? Verjetno optika, ker imajo prenosniki ponavadi kombiniran audio out priključek, da z adapterjem dobiš lahko tudi optični signal ven.

NejcT
Uporabnik foruma
Prispevki: 208
Pridružen: 08. September 2010, 10:57
Kraj: Polnomad
Kontakt:

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Odgovor Avtor: NejcT » 05. April 2013, 11:36

Ne, žarnica sveti rdeče, če je karkoli v pluginu narobe. Se jo potem tudi vidi skozi pokrovno plastiko tipkovnice.

Tukaj je primer.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov