gorazd0 napisal/-a:Obvezno Perotovo vinsko klet.![]()
Pri avtu pa klasika - da motor ne solzi, podvozje ne škriplje,...
Ročna se mi zdi nekam visoko nastavljena.
Perotovo vinsko klet, pred ali po avtu?
Hvala za ročno, zdaj tudi sam opazim. To pomeni izrabljene zavorne ploščice ali lahko še kaj drugega?
Pred dnevi sem gledal podobnega modrega Outback-a pri Šerbineku (nažalost že prodan), cena približno enaka, km 200K, brez usnja. Servisna knjiga z vsemi računi. Subaruja sam (še) ne poznam. Ko sem gledal motor, se mi je zdel precej korodiran (ne rjav). To je verjetno normalno? Jermen je bil rdeče barve, prav tako vse okrog jermena?
Lep pozdrav,
Sašo