Impreza GT by 4WD
Re: Impreza GT by 4WD
V četrtek sem šel po zimsko obutev za Imprezo. 
- urbancebulj
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2237
- Pridružen: 16. Oktober 2010, 20:09
Re: Impreza GT by 4WD
Kaj si pa nabavil? 
Re: Impreza GT by 4WD
Črne in okrogle :mrgreen:
Re: Impreza GT by 4WD
Mogoče je pa kupil tudi lopato, pa dekco in verige
.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Impreza GT by 4WD
UG8 - zelo dobe na snegu ,Made in Slovenija. 
- urbancebulj
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2237
- Pridružen: 16. Oktober 2010, 20:09
Re: Impreza GT by 4WD
Bravo, to bi moglo držat, vsaj do nekje 2k rpm!
Vidva, dost off topica! :mrgreen:
Vidva, dost off topica! :mrgreen:
Re: Impreza GT by 4WD
Šmentana muha.spet je poćila sesalna cev za zrak,tik pri turbini .
Pred enim letom sem nabavil rabljeno za 50 eurou in je zdaj šla rakom žvižgat. :ijh
Pri Scoobyimports sen zdaj naročil eno cev(TURBO INTAKE INDUCTION PIPE HOSE),brez odvečnih lukenj. :.sup
Pred enim letom sem nabavil rabljeno za 50 eurou in je zdaj šla rakom žvižgat. :ijh
Pri Scoobyimports sen zdaj naročil eno cev(TURBO INTAKE INDUCTION PIPE HOSE),brez odvečnih lukenj. :.sup
Re: Impreza GT by 4WD
Če bo silikonska, se nimaš več kaj bati.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Impreza GT by 4WD
Cev bo silikonska,mogoče bo gor pisalo SAMCO. :-D
Re: Impreza GT by 4WD
Če bo pisalo samco bo dražja od ostalih. Najbolj važno je da je enakih dimenzij in da se luknje ujemajo - pri samco je treba najmanj rezat. 
Re: Impreza GT by 4WD
Včeraj sem peljal Imprezo na optično nastavitev podvozja.
Za nastavitev podvozja povprečnega avta, rabi mojster okoli pol ure.
Moja Impreza ni povprečen avto ih je mehanik potreboval več kot dve uri,da je nastavil podvozje.
Zdaj je podvozje uštimano,tako kot mora bit.
Za nastavitev podvozja povprečnega avta, rabi mojster okoli pol ure.
Moja Impreza ni povprečen avto ih je mehanik potreboval več kot dve uri,da je nastavil podvozje.
Zdaj je podvozje uštimano,tako kot mora bit.
Re: Impreza GT by 4WD
pol pa mal na testno voznjo pelat
cez zaplano 
Re: Impreza GT by 4WD
Kaj točno je bil glavni krivec da je optiko nastavljal 2uri ?
Je kak šravf kje odletel/zagrabu, al je pač moral 10x nastavljat da se je vse poklapalo...
Je kak šravf kje odletel/zagrabu, al je pač moral 10x nastavljat da se je vse poklapalo...
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
- urbancebulj
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2237
- Pridružen: 16. Oktober 2010, 20:09
Re: Impreza GT by 4WD
In kakšen je strošek optike?
Verjamem, da sedaj ko je vse uštimano, je veliko bolj zabavno "priletet" v ovinek!
Verjamem, da sedaj ko je vse uštimano, je veliko bolj zabavno "priletet" v ovinek!
Re: Impreza GT by 4WD
Večkrat pejt na optiko pa bo hitrej.4x4WD napisal/-a:Moja Impreza ni povprečen avto ih je mehanik potreboval več kot dve uri,da je nastavil podvozje.![]()
1. vijaki ne bojo zarostani
2. navadu se bo
Men nardi že skor v eni uri.
Strošek 40-45 eur.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov