Najboljši komentarji pri oglasih vozil

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
4x4WD
Član Subaru kluba
Prispevki: 459

Re: Najboljši komentarji pri oglasih vozil

Odgovor Avtor: 4x4WD » 07. Avgust 2016, 22:53

Uporabniški avatar
impreza911
Član Subaru kluba
Prispevki: 1302
Kraj: Gornja Radgona

Odgovor Avtor: impreza911 » 08. Avgust 2016, 09:38

http://www.mercedes-benz-slovenija.com/ ... =47&t=4532" onclick="window.open(this.href);return false;
odprta tema tudi na mercedes foromu :)
Subaru Impreza RS

Uporabniški avatar
kamsedlo
Član Subaru kluba
Prispevki: 510
Kraj: Mengeš

Odgovor Avtor: kamsedlo » 18. Avgust 2016, 10:28

Eden " boljših " : http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20PRODANO" onclick="window.open(this.href);return false;
Forester diesel

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4628
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 18. Avgust 2016, 13:20

Pa sm mislu,da je svetlobno leto mera za razdaljo in ne čas:P

Drugače mi je pa všeč oglas :.sup

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7711
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 30. Avgust 2016, 23:44

cena je 3500eu oziroma za zadnjo recemo ob ogledu avto je extra ima kasno prasko in udrtinco po vratih od policajev ko so se naslanjali po avtu in drgnili iz pasovi pistolami pendreki ker niso imeli drugega dela.če zelite videti vec sli

Uporabniški avatar
Legacy_46
Član Subaru kluba
Prispevki: 1355
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: Legacy_46 » 14. November 2016, 10:24

Avto je srednje ohranjen,kilometri so realni.motor dela brez problemov,pogoni delajo brez problemov.Treba bi bilo napravit kakšen mali servis velik je bil narejen prbližno 80,000 nazaj pri 562.000km ampak avto se pelje brez problema tako da vas nesmejo skrbeti kilometri,ker če boste delali redno servise jih zihr lahko naredi še enkrat toliko..motorček prede k nov..
WRX Cup Edition

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 3433
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 30. November 2016, 21:02

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11576925&show=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Prodam Megana.

Avto ima za sabo zdrave kilometre, veliko sem se vozil po avtocesti. Turbina zdrava. Tehničnega naredi brez problema. Glede na to da je to Renault, je večja verjetnost da tehničnega ne naredi - ampak ta ga vse štima.

Avto redno servisiran menjava olja, filtrov. Na 263 000 km menjani jermeni, olje, filtri. Uporaba je garantirana za naslednjih 100 000 km. Podvozje štima, bil tudi na avtooptiki. Na koroškem je avtooptika pogosta storitev zaradi Koroških cest.

Seveda ker govorimo o Renaultu brez napak ne gre še posebej ko gre za elektroniko. Avto ima pričakovano nekaj napak. Sam povem, da vam ne kradem časa pri ogledu avta.
- Prednja leva vrata se ne zaklepajo/odklepajo centralno in jih je treba ročno. En nesposobnež mi je v Arji vasi vlamljal v avto, ker sem imel 5€ not...sicer ni mu uspelo vlomit, mi je pa malo pokvaril ključavnico. To pomeni da ima avto dober proti-vlomni sistem. Ampak kljub temu se še zaklepa/odklepa.
- Klima dela ampak jo je treba napolniti jaz je nisem uporabljal, ker imam raje odprta okna.
- prednja leva stran zvočnikov ne špila to ima večina Renaultov problem pri tovrstni elektroniki, sem že vozil razne Clie ipd...
- ima še nekaj manjših napakic ampak za kilometre in letnika je to pričakovano.

Vse našteto se da tudi popravit, če vam je interes.

Avto ima najbolj osnovno opremo, zato kaj več ne more crknit. Dugače pa res, avto gre ko švicarska ura, brezhibno, pozimi vžiga kot bi bilo poletje, primeren za dolge-kratke razdalje, ni da ni. Zelo primeren za praktično porabo in izkoristite ga kot se spodobi. Prtljažnk, prostornina super - večje od Passata letnika 2005 preverjeno. Eden najbolj varčnih avtov. Z enim tankom kamot narediš 1000km pa še ostane. Ima 55l tank. Na črpalki včasih prav gledam komu bi častil nafto, ker je Megan tako varčen.

Zunanjost: Nekaj prask nič resnega. Ima nekaj posledic od toče kar mene ne moti - ravno nasprotno, če pade nova toča se niti ne boste sekirali. Posledic zadnje toče se skoraj ne vidi. Rje niti pikice. Res je da ga večina pokrivajo plastični dodatki blatniki ipd, kar je značilno za Renaulte, ampak najdi mi rjo če jo lahko - ni je. Glede na kilometre in uporabo je kar solidno ohranjen.

Aha razkrivam še eno serijsko napako pri teh Meganih, ki pa je na mojmu odpravljena. Ker ima plastičen strešni spojler in nosilce tam ko je 3. zavorna luč, na avtocestah ti strešni spojlerji na takšnih Meganih odpadajo kot klobuki pri starejših gospodih kadar močno piha. Ne lažem, lahko preverite pri drugih Meganih. Tudi meni se je to zgodilo, ampak sem kupil novi spojler, zdaj je prilepljen in drži kot pribito. Torej je napaka odpravljena do konca življenja.

Aja gume.. na sebi ima nove zimske gume. Spomladi ga pa že čakajo nove letne slabo sezono vožene na jeklenih platiščih.

To bi na kratko bilo to, mogoče ga sploh ne bom prodal in ga bom do konca zvozil - opažam da ni tako slab kot sem sprva mislil. Verjetno bom tudi tako storil. Če ga želite, pokličite čimprej, dokler si ne premislim.

Lokacija ogleda je okolica Koroške. Cena zadnja, ker avto presega vsa moja pričakovanja, sem mislil da bo zdavnaj crknil pa neče..

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 01. December 2016, 08:21

Ta je pa en boljših :-P

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 01. December 2016, 08:58

Med tem časom ko je to opisoval bi lahko že ključavnico zamenjal.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
lukaprelesnik
Uporabnik foruma
Prispevki: 160
Kraj: Solčava

Odgovor Avtor: lukaprelesnik » 14. Januar 2017, 08:11

http://m.avto.net/ad.asp?id=11611105" onclick="window.open(this.href);return false;
Ni velik za označt kaj ma od opreme, ampak neki pa le ma, pa tud neki ma kar se gor ni dal označt, in to je zauk al neki tazga, k povlečeš ročico in on zato ful lažji užge sploh k je mrzu recimo. Pa keylessgo, čeprav zastopm, ključe za sabo k koffe to go pač ja ključe vsakič sabo vzamš k ga zakleneš ja.
Ma pa zato kr on sam o seb dost za povedat,
avto sem kupil od prvega lastnika v originalnem stanju, če je letnik 1974 seprav velik starej od tebe k to prebiraš in od mene k sevede to pišem.
Uglavnm ni bil glih paša za oči, dokler ga nism jst vzel v roke in ga preštrihu na črno mat barvo, ga tud nism barvu jst ampak en kolega k je reku da on to kao zna, sj ubistvu mu je kr ratal :
Jst sm hotu da je avto k iz unih filmov Dark Devil, tko da sm mu moral dat not tud usnje, kožo in lether vse v črni barvi.
Kle se še ni ustavl, ubistvu se je vse skp šele fajn začel, zato sm mu moral zamenjatvsa vsa jermena, nevem kok jih sicer ima ampak sm jst svojmu najbolšmu mehankarju, k mi sicer tud pedena mojga Lexusa reku da to on vse zamenja in spedena, da bo to men laufal za moje foleranje ob vikendih ; k to je avto za vikende :D
To je moj mehanik vse, zamenju, luči, bremze naštimu, gume nove zamenju, servis naredu, štarter in nevem kva še vse, sj mi je reku kva vse, ampak se nit nespomnm, jst sm reku sam dj ti to men da jst to plačam k men se mal mudi v centr, k je bil lih poletje pa sm se hotu puncam mal pokazat da ipak imam stila ; To Pa Ja bi reku nš Slovenski Đoni Bravo
Uglavnm k sm se zapelu do Križank pa tm na unmu krožnemu naredu par krogov brez drifta sevede k nism pacient iz Šiške, ampak sm iz Fužin, zato se tud spodob da sm si konstantno odvrtaval komad Svet Je Lep od Zlatkota, ta komad gre tok fajn s tem avtom, da vas dejansko prepriča da je svet lep ;
Iskreno, Ni blo neki odziva iz strani deklet za ta avto, a mislm si kako če bit če so ble same take k so šle lih un dan na Elitne Odrede.
Ta dan, ne razočaran ampak še vedno vesel, kako češ sploh bit razočaran če pa Zlatko špila v avtu hallooo :D ; se odpravmo s kolegi na relacijo do Umaga, JA do Umaga z tem Avtom k je na sliki, do deklet k majo stila za muziko sj je lih takrt špilu Dino Merlin ; negre tko k moj po avtocesti, sam jst sm ga kr tišču, ene 90 km/h. uglavnm brez kuhanja po vrhniškem klancu in podobno, amapk vseen asistenco se splača met za ta avto, vsaj zato k mu cager za benz nedela, ostalo vse štima. Da sm avtohiša, bi vam dal še garancijo 1let, ampak pač na privat dam lahk sam besedo ;
Ne, resno avto je Šmek, vsaj tko ga je ena poimenovala, k ga je prvič vidla in seveda tud zato vidla da mam tud jst stila, na kar je tud hitr stekla debata in lejga lejga, dans ta ona ena fura že celih 8 mescev enga Šmeka z Šmekerjem seveda iz Sunbeama ;
Sj ga sploh neb prodaju ampak lej, men je naredu najjačo zgodbo mojga življenja, tko da nism sebičan in bi zato rade volje tud jst komu prvošču kšno al pa kakršnokol zgodbo s tem Šmekom ; :D

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3443
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 16. Januar 2017, 06:47

Za zgornjega: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11611105" onclick="window.open(this.href);return false;

Klikni me nežno:
http://shrani.si/t/S/Hw/6nUXZpj/untitled.jpg
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 22. Januar 2017, 20:07

Na avtu m+s gume, primerne še za cca eno leto vožnje.
Vinjeta 2016 seveda ostane gor.
Prodajam, ker je ženi vsega dovolj in se hoče voziti z bmw-jem....
Lp, Luka.
En golf trojka :-P

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 31. Januar 2017, 13:49

MOTORČEK PREDE K URCA..16 COL .M+S SAVA ESKIMO SKORAJ NOVE. NI NOV JE RABLENO .LEVA VRATA SO NEKI ZAŠTEKALA ZA ODPRT .PORABA JE ZELO MAJHNA MALO JE ZA POŠTIMAT DRUGAČE NORMALNO ZA VOZIT..MAJHEN UDOBEN ODLIČNO DRUŽINSKO VOZILO Z ZELO MAJHNO PORABO. SPLOH PA ODLIČEN ZA PO MESTU ALI KOT DRUGI AVTO ZA PR HIŠI ..SREČNO VOŽNJO VAM ŽELIM .KLIČITE ME LE RESNI.HVALA ZA RAZUMEVANJE......

Robinhud napada na vseh frontah :lol:

jobi
Uporabnik foruma
Prispevki: 62
Kraj: Idrija je blizu

Odgovor Avtor: jobi » 01. Februar 2017, 20:29

Tega pa poznam. Kupil žlahtnik od njega imprezo pred 3 meseci. Bil z njim pa je faca in kar poštenjak. Smo ugotovil da je bil (al je še)policaj. :)

Boby
Uporabnik foruma
Prispevki: 287
Kraj: LJ Zalog

Odgovor Avtor: Boby » 12. Marec 2017, 08:51

jobi napisal/-a:Tega pa poznam. Kupil žlahtnik od njega imprezo pred 3 meseci. Bil z njim pa je faca in kar poštenjak. Smo ugotovil da je bil (al je še)policaj. :)
Kdo je bil policaj, ta prodajalec "Robinhud"? :lol: :lol: :lol:

Model je z Rakove jelše, z fotrom to mal zravn delata... ;) evo njegove impreze, ugodno, ni kj :cr :lol:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20GL%204X.." onclick="window.open(this.href);return false;.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov