Zato bolj razmišljam da je stik nekje drugje na tej zeleni žici, ki pride do stikala. Morda kdo ve od kje pride žica, da ne bom pol avta razkopal...? :mrgreen:
Slika stikala, da se ve za kaj se gre...
Avto: Forester l. 2000
Tko so imel že precej starejši subijijost napisal/-a:Luč za ročno zavoro lahko sveti tudi če je prenizek nivo zavornega olja-preveč obrabljene pakne. Vsaj pri mojem 2003 letnik je tako.
stikalo bo drugo na vrsti pri preverjanjuThomas22 napisal/-a:Tudi mehansko stikalo se lahko pokvari. Preglej, če se mogoče ne tišči kam na maso.
Pri meni je sveti rdeče s klicajem vmes, ta je vedno posvetla ko ročno potegnemBackW00d napisal/-a:Mi na imprezi 1996 smo imeli problem z lučko ob hladnejših dnevih, ko se je avto segrel je bilo OK.
So pa lučki za ročno in olje malce različni, ena ima (P) vmes med oklepaji, ena pa (!)...
P je seveda ročna, ! pa olje od glavne zavore....
Stikalo si lociral, stran dej en kabel, pa boš videl a je kabel al stikalo...
Začni z izločevanjem...
Ko se obloge tanjšajo tud nivo olja v rezervoarju pada, tko da ni nujno da pušča...klemz napisal/-a:Prever ce ti kje pusca.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost