Leteča Kawa - 10.5. Šempeter v Sav. dolini SLIKE str.6...

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Psssiho
Član Subaru kluba
Prispevki: 1855
Pridružen: 24. April 2007, 12:51
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: Psssiho » 11. Maj 2007, 23:39

Vidim da ste se lepo imeli tudi jst sam se na maturancu!Upam da bo še kašna Kawa,da se spoznamo bolje in da kšno rečemo!

Bil bi zlo vesel mislim da tudi ostali člani foruma,če bi nalimali kšn filmček da tudi ostali vidimo kako ste se imeli,da slišimo vaše boxsrčke!

LP
H6 je šel od doma :band

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 12. Maj 2007, 02:41

vonj odvisnikov... zažgane gume, bremze, bencin, pa malček olja... We love it! ;-)
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2527
Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 12. Maj 2007, 03:44

no evo, jest sm se sele zdele znajdu pred pc! tud jest morem pohvalit Karlijevo organizacijo, in cel dogodek nasploh! nisem nas pricakoval v takem stevilu! na začetku je bilo pestro na progi, vsi smo čakali rally-driver-a, pa je prišel prepozno... drugač pa upam da bo kmalu ponovitev tega dogodka, ker tole prov paše, recimo enkrat na mesec!

Karli, organizacija je tvoje področje! :-a

moje slike pa sledijo! NE NAJDEM kabla od fotoaparata... a ga je kdo tm vidu? ne, sej se hecam... doma nekje mora bit! :oops:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 12. Maj 2007, 10:07



Uporabniški avatar
Psssiho
Član Subaru kluba
Prispevki: 1855
Pridružen: 24. April 2007, 12:51
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: Psssiho » 12. Maj 2007, 15:15

Lepo še slik in posnetkov :iuh
H6 je šel od doma :band

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 12. Maj 2007, 21:06


Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 14. Maj 2007, 08:16

Tole pa kar zelo lepo izgleda ni kaj :D dobro ste gonili :lol: ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 14. Maj 2007, 11:38

:.sup :uzfuzf

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 14. Maj 2007, 14:43

kaj je zej to :D
vsi ste škljocali...slik pa nikjer :)
hočm eno sliko mojga da dam v avatar ! :D
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 14. Maj 2007, 15:02

zdajle sem opazil; zanimiv odsev v zadnji sipi...

http://www.subaru-slo.net/userpix/10_20 ... 0034_1.jpg
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
zinki
Uporabnik foruma
Prispevki: 583
Pridružen: 02. Maj 2006, 23:59
Kraj: Laško

Odgovor Avtor: zinki » 14. Maj 2007, 16:16

gorazd0 napisal/-a:zdajle sem opazil; zanimiv odsev v zadnji sipi...
Pa res :D Čigav avto pa je v odsevu?


Glede na to, da je bilo takšno zanimanje za štajersko kawo, jo bo treba v takšni obliki še kdaj ponovit ;-)
Subaru, love it or leave it.

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 14. Maj 2007, 16:53

tisto ni odsev, ampak sem jaz ravnokar zgubljeno pripeljala po klancku :-P

Uporabniški avatar
Rasta
Uporabnik foruma
Prispevki: 429
Pridružen: 21. April 2006, 09:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Rasta » 14. Maj 2007, 20:41

Khm. V ozadju je golf (vw) touran sm pogledu na oriđinal sajz picture.
Zima kje si?

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2527
Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 14. Maj 2007, 21:15

ja pa je res neko vozilo k je tm pripeljalo! jest sm tud mislu najprej da gre za odsev... sam da bi imeli tako lečo za zadnjo šipo... bi lahko na mm parkiral pred enega! :D

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov