Leteča Kawa - 10.5. Šempeter v Sav. dolini SLIKE str.6...
no evo, jest sm se sele zdele znajdu pred pc! tud jest morem pohvalit Karlijevo organizacijo, in cel dogodek nasploh! nisem nas pricakoval v takem stevilu! na začetku je bilo pestro na progi, vsi smo čakali rally-driver-a, pa je prišel prepozno... drugač pa upam da bo kmalu ponovitev tega dogodka, ker tole prov paše, recimo enkrat na mesec!
Karli, organizacija je tvoje področje!
moje slike pa sledijo! NE NAJDEM kabla od fotoaparata... a ga je kdo tm vidu? ne, sej se hecam... doma nekje mora bit!
Karli, organizacija je tvoje področje!
moje slike pa sledijo! NE NAJDEM kabla od fotoaparata... a ga je kdo tm vidu? ne, sej se hecam... doma nekje mora bit!
Pa še malo slik... 
http://shrani.si/files/img5388108r1.gif
http://shrani.si/files/img5389108r2.gif
http://shrani.si/files/img5393108r3.gif
http://shrani.si/files/img5394108r4.gif
http://shrani.si/files/img5406108r5.gif
http://shrani.si/files/img5425108r6.gif
http://shrani.si/files/img5427108r7.gif
http://shrani.si/files/img5429108r8.gif
http://shrani.si/files/img5388108r1.gif
http://shrani.si/files/img5389108r2.gif
http://shrani.si/files/img5393108r3.gif
http://shrani.si/files/img5394108r4.gif
http://shrani.si/files/img5406108r5.gif
http://shrani.si/files/img5425108r6.gif
http://shrani.si/files/img5427108r7.gif
http://shrani.si/files/img5429108r8.gif
zdajle sem opazil; zanimiv odsev v zadnji sipi...
http://www.subaru-slo.net/userpix/10_20 ... 0034_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/10_20 ... 0034_1.jpg
Fiat.
Brez panike.
Brez panike.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov