ugotovljeno je bilo, da je bil prejsnji potisni lezaj cisto suh, kar je verjetno zdrsalo in poskodovalo uno os, ki pride iz menjalnika
odvisno je pa to tudi od nacina voznje itd., pa material je premehek, baje dost pogost pojav pri trojkah (ne vem pa, ali to velja samo za ameriski trg)
v glavnem pedal od sklopke je tresel, ceprav sklopka se ni znucana
resitev glede une osi je menjava menjalnika (rabljen je spet riziko), ali pa dobit iz Amerike tale kit (pusa + ustrezen potisni lezaj):
http://www.subaru-slo.net/userpix/31_PDM0013L_1.jpg
http://www.tarmac-usa.com/CandyPress/sc ... product=25
http://www.hotsubarus.com/index.asp?Pag ... D=435&HS=1