Aktualni SUBARU oglasi iz avto.net 4
Pravila foruma
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
pravi da se mu ne mudi s prodajo. Je rekel, da če ga hočem kupt za ta dnar nej ga vzamem, drgač bo popravil ˝razvodnik vžiga˝ in ga še naprej vozu na BIH tablice..., tko da v tem primeru dvomim v posezonsko razprodajo 
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi
Paavo Nurmi
subi92 napisal/-a:Jah kaj čmo če pa avto ni s SLO poreklom, to je najbrž za njih kot space shutle, če pomislimo na vrednost GOLFOV 2 v južnih krajih.
Prvo pejt v juzne kraje pogledat kaj vozijo, bos presenecen...
Za info pa : Da s tem denarjem k v BIH kupis golf dvojko, dobis v SLO dva ali tri take kot ga vozis ti. Pa majo vsaj pol manjso placo kot ti.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI
Mam info od enga srba, ki je lani konec decembra dobil NOVEGA (letnik 2007) foresterja 2.5 XT (turbo). Pri njih je cena zanj 28.000 €, pri nas pa 36+!!!!IHI VF35 napisal/-a: Prvo pejt v juzne kraje pogledat kaj vozijo, bos presenecen...
Možakar pravi, da je zadnje čase v Beogradu prava mala poplava foresterjev...
Pa še kot zanimivost: njihov uvoznik dobavlja avtomobile iz Cipra, pridejo pa k njim preko luke Koper...
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1853488
Outback wannabe
, drugač je vidt kr ohranjen čeprav mi ti volani od trojk niso jasni. Sveti se namreč kot ogledalo 
Outback wannabe
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1833525
A se ni tale ze neki casa nazaj prodajal? Drgac pa za popeesdit lep avto
A se ni tale ze neki casa nazaj prodajal? Drgac pa za popeesdit lep avto
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov