Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
-
Neo57
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 635
- Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54
Odgovor
Avtor: Neo57 » 04. Junij 2008, 09:42
Jst vem kolk mi avto nuca, pa ce mi vrjames ali ne
Hotu sem ti sam to dopovedat, da nima smisla primerjat mojo in tvojo porabo, saj je razlicen sofer, relacije ipd
Verjetno bi v istih razmerah prisla do zelo podobne porabe.
-
NoFEAR
- Administrator
- Prispevki: 3360
- Pridružen: 19. April 2006, 14:31
Odgovor
Avtor: NoFEAR » 04. Junij 2008, 09:56
Mislim da nekak ne bova pršla skupi...
Pustmo to, debate okol porabe so itak zmeri med bolj vročimi...
V glavnem, velik sreče pri prodaji, glede na to da je tvoj, sploh ne dvomim da si zanga lepo skrbel...

-
TedyBi
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 433
- Pridružen: 28. Februar 2008, 10:38
- Kraj: obala
Odgovor
Avtor: TedyBi » 05. Junij 2008, 09:55
Predlagam, da se zmenita za en hitr test. Štartita oba hkrati iz ene bencinske črpalke (da bo rezervar poln istega goriva), pa naredta enih 150-200 km (mal izleta po slo), pa nazaj na bencinsko, tankat polno in bo vidno kolko je kir žejen. Lahko pa tut probata za menjavo avtov. Pomoje marsikogo zanima izid testa.
IHI-avto je res videt lep (kliče po temnih steklih) pa velik sreče z prodajo.
Boljše zavore ---> večja varnost!?
Pol se ti pa bedak u rit zaleti!
-
flat4
- Nebijedu
- Prispevki: 1783
- Pridružen: 23. September 2006, 02:03
Odgovor
Avtor: flat4 » 05. Junij 2008, 10:34
tale temna stekla so zdj brez veze k maš loh sam zadnja temna. Avto čudn zgleda.

"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi
-
pito
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 416
- Pridružen: 24. November 2006, 13:55
Odgovor
Avtor: pito » 07. Junij 2008, 10:12
IHI VF35 napisal/-a:Forester je moj.
Kar se porabe tice, se z lahkoto peljem na 9-ih litrih, odkar ga mam ni sla poraba nkol cez 10l!
je pa nekje 30%mestne voznje,
Drago? Meni se ne zdi drago, ker tako ohranjenih foresterjev z znano preteklostjo ni.
Avto ima nov GT alarm, nov radio,novi zvocniki, samco cev, KN filter, nove ploscice, pravkar narejen servis, nikoli razbit, dobre zimske gume na 16 col alu, skoraj nove michelinke na novih 17col, homologirano itd itd
Vsak ki me pozna ve da ne šparam pri vzdrzevanju avta in tudi se ne izživljam nad avtom!
Po zelji lahko vse stvari dol vzamem, dam stare gor, pa gre cena za 1200 eur dol.smisel tega?? jst ga ne vidm, ker za 1200 eur dobis feltne , pa ene dobre gume, drugo pa ....
Lp
Zdele sm mal bl slike pogledu, pa se mi zdi da je to v notranjih goricah. Se doskrat mim pelem ko grem z šihta, pa se spomnem tud plave gt-jke ki jo ma zdej ircar. Če vidiš kakšno gt-jko ka ma subaru nalepko na šipi spredaj pomahi, pa ustavm pa kakšno rečeva. Čigava je pa una sti ko se skoz ena punca čez notranje g voz? Sm jo doskrat vidu.
-
Unikat
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1132
- Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47
Odgovor
Avtor: Unikat » 07. Junij 2008, 12:31
Tista plava Impreza, ki jo vozi neka mladenka je WRX s tem da ima spoiler od STI in zlata platišča. Je pa privlečena nekje iz tujine ker ima takšno opremo, ki jo slovenske WRX niso imele (ogrevanje sedežev...). Drugače je pa iz Podpeči.
-
pito
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 416
- Pridružen: 24. November 2006, 13:55
Odgovor
Avtor: pito » 07. Junij 2008, 13:18
Unikat napisal/-a:Tista plava Impreza, ki jo vozi neka mladenka je WRX s tem da ima spoiler od STI in zlata platišča. Je pa privlečena nekje iz tujine ker ima takšno opremo, ki jo slovenske WRX niso imele (ogrevanje sedežev...). Drugače je pa iz Podpeči.
A tko! Je lušn vidit, da se tud kakšna punca v takih avtih fura. Drugač pa na Drenovcu pa tud v Notranjih pogosto vidim eno belo GT karavan - po moje tud iz tujine - lep vagn.
-
Neo57
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 635
- Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54
Odgovor
Avtor: Neo57 » 07. Junij 2008, 16:00
So ble tmne sipe v planu, samo se nisem pol odlocil za poseg , ker nesmes temnit sprednjih stranskih sip.
Tako je pito. Cudn da te nisem ze opazil, ker impreze in blondike ki grejo mem bajte ponavad vse vidm
ce bos sel kdaj mem, pa bom pred bajto se lahko tud ti ustavs, pa bomo ksno rekl.
-
Gromozansky
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 410
- Pridružen: 11. November 2007, 19:59
- Kraj: Rakitna
Odgovor
Avtor: Gromozansky » 07. Junij 2008, 17:31
Bela GT karavan je od sebastjana, tista impreza ki pa je u podpeči pa je pripeljana iz Nemčije(vsaj zdi se mi).
EJ22, EJ20G,EJ20
-
pito
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 416
- Pridružen: 24. November 2006, 13:55
Odgovor
Avtor: pito » 07. Junij 2008, 17:31
Bom, če bom vidu koga uzuni. Ponavad se tam mal po četrti mem pelem.
-
Gromozansky
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 410
- Pridružen: 11. November 2007, 19:59
- Kraj: Rakitna
Odgovor
Avtor: Gromozansky » 07. Junij 2008, 17:45
Kako se vsi tm mimo vozmo pa nikol ne srečamo, kdaj se s sebastjanom srečava k greva na šiht drugih pa še nism vidu, razn foresterja

EJ22, EJ20G,EJ20
-
Neo57
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 635
- Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54
Odgovor
Avtor: Neo57 » 08. Junij 2008, 21:01
-
mgrizold
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 105
- Pridružen: 16. April 2007, 22:45
- Kraj: ruše
Odgovor
Avtor: mgrizold » 12. Junij 2008, 17:53
Lep pozdrav! zanimam se če ve kdo kaj o tem Legacyju ali pa je ga že kdo gledal v živo?
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2110619
avto ne vžge in me zanima če majo ti subaruji stikalo za izklop bencinske črpalke in kje se nahaja?? že v naprej hvala za odgovore?
-
Mr-B
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 604
- Pridružen: 06. Oktober 2007, 15:27
- Kraj: Kranj
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: Mr-B » 12. Junij 2008, 18:40
mgrizold napisal/-a:Lep pozdrav! zanimam se če ve kdo kaj o tem Legacyju ali pa je ga že kdo gledal v živo?
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2110619
avto ne vžge in me zanima če majo ti subaruji stikalo za izklop bencinske črpalke in kje se nahaja?? že v naprej hvala za odgovore?
Super nakup pomojem + deli od karla
LP B
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov