Aktualni SUBARU oglasi iz avto.net 4

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma


· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 04. Junij 2008, 09:42

Jst vem kolk mi avto nuca, pa ce mi vrjames ali ne :D

Hotu sem ti sam to dopovedat, da nima smisla primerjat mojo in tvojo porabo, saj je razlicen sofer, relacije ipd
Verjetno bi v istih razmerah prisla do zelo podobne porabe.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 04. Junij 2008, 09:56

Mislim da nekak ne bova pršla skupi... :lol:

Pustmo to, debate okol porabe so itak zmeri med bolj vročimi...

V glavnem, velik sreče pri prodaji, glede na to da je tvoj, sploh ne dvomim da si zanga lepo skrbel... ;-)

Uporabniški avatar
TedyBi
Uporabnik foruma
Prispevki: 433
Pridružen: 28. Februar 2008, 10:38
Kraj: obala

Odgovor Avtor: TedyBi » 05. Junij 2008, 09:55

Predlagam, da se zmenita za en hitr test. Štartita oba hkrati iz ene bencinske črpalke (da bo rezervar poln istega goriva), pa naredta enih 150-200 km (mal izleta po slo), pa nazaj na bencinsko, tankat polno in bo vidno kolko je kir žejen. Lahko pa tut probata za menjavo avtov. Pomoje marsikogo zanima izid testa. :-)

IHI-avto je res videt lep (kliče po temnih steklih) pa velik sreče z prodajo.
Boljše zavore ---> večja varnost!?
Pol se ti pa bedak u rit zaleti!

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 05. Junij 2008, 10:34

tale temna stekla so zdj brez veze k maš loh sam zadnja temna. Avto čudn zgleda. :?
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

pito
Uporabnik foruma
Prispevki: 416
Pridružen: 24. November 2006, 13:55

Odgovor Avtor: pito » 07. Junij 2008, 10:12

IHI VF35 napisal/-a:Forester je moj.

Kar se porabe tice, se z lahkoto peljem na 9-ih litrih, odkar ga mam ni sla poraba nkol cez 10l!
je pa nekje 30%mestne voznje,

Drago? Meni se ne zdi drago, ker tako ohranjenih foresterjev z znano preteklostjo ni.

Avto ima nov GT alarm, nov radio,novi zvocniki, samco cev, KN filter, nove ploscice, pravkar narejen servis, nikoli razbit, dobre zimske gume na 16 col alu, skoraj nove michelinke na novih 17col, homologirano itd itd

Vsak ki me pozna ve da ne šparam pri vzdrzevanju avta in tudi se ne izživljam nad avtom!

Po zelji lahko vse stvari dol vzamem, dam stare gor, pa gre cena za 1200 eur dol.smisel tega?? jst ga ne vidm, ker za 1200 eur dobis feltne , pa ene dobre gume, drugo pa ....


Lp
Zdele sm mal bl slike pogledu, pa se mi zdi da je to v notranjih goricah. Se doskrat mim pelem ko grem z šihta, pa se spomnem tud plave gt-jke ki jo ma zdej ircar. Če vidiš kakšno gt-jko ka ma subaru nalepko na šipi spredaj pomahi, pa ustavm pa kakšno rečeva. Čigava je pa una sti ko se skoz ena punca čez notranje g voz? Sm jo doskrat vidu.

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1132
Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47

Odgovor Avtor: Unikat » 07. Junij 2008, 12:31

Tista plava Impreza, ki jo vozi neka mladenka je WRX s tem da ima spoiler od STI in zlata platišča. Je pa privlečena nekje iz tujine ker ima takšno opremo, ki jo slovenske WRX niso imele (ogrevanje sedežev...). Drugače je pa iz Podpeči.

pito
Uporabnik foruma
Prispevki: 416
Pridružen: 24. November 2006, 13:55

Odgovor Avtor: pito » 07. Junij 2008, 13:18

Unikat napisal/-a:Tista plava Impreza, ki jo vozi neka mladenka je WRX s tem da ima spoiler od STI in zlata platišča. Je pa privlečena nekje iz tujine ker ima takšno opremo, ki jo slovenske WRX niso imele (ogrevanje sedežev...). Drugače je pa iz Podpeči.
A tko! Je lušn vidit, da se tud kakšna punca v takih avtih fura. Drugač pa na Drenovcu pa tud v Notranjih pogosto vidim eno belo GT karavan - po moje tud iz tujine - lep vagn.

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 07. Junij 2008, 16:00

So ble tmne sipe v planu, samo se nisem pol odlocil za poseg , ker nesmes temnit sprednjih stranskih sip.

Tako je pito. Cudn da te nisem ze opazil, ker impreze in blondike ki grejo mem bajte ponavad vse vidm :D :D

ce bos sel kdaj mem, pa bom pred bajto se lahko tud ti ustavs, pa bomo ksno rekl.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
Gromozansky
Član Subaru kluba
Prispevki: 410
Pridružen: 11. November 2007, 19:59
Kraj: Rakitna

Odgovor Avtor: Gromozansky » 07. Junij 2008, 17:31

Bela GT karavan je od sebastjana, tista impreza ki pa je u podpeči pa je pripeljana iz Nemčije(vsaj zdi se mi).
EJ22, EJ20G,EJ20

pito
Uporabnik foruma
Prispevki: 416
Pridružen: 24. November 2006, 13:55

Odgovor Avtor: pito » 07. Junij 2008, 17:31

Bom, če bom vidu koga uzuni. Ponavad se tam mal po četrti mem pelem.

Uporabniški avatar
Gromozansky
Član Subaru kluba
Prispevki: 410
Pridružen: 11. November 2007, 19:59
Kraj: Rakitna

Odgovor Avtor: Gromozansky » 07. Junij 2008, 17:45

Kako se vsi tm mimo vozmo pa nikol ne srečamo, kdaj se s sebastjanom srečava k greva na šiht drugih pa še nism vidu, razn foresterja :-)
EJ22, EJ20G,EJ20

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 08. Junij 2008, 21:01

Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
mgrizold
Uporabnik foruma
Prispevki: 105
Pridružen: 16. April 2007, 22:45
Kraj: ruše

Odgovor Avtor: mgrizold » 12. Junij 2008, 17:53

Lep pozdrav! zanimam se če ve kdo kaj o tem Legacyju ali pa je ga že kdo gledal v živo?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2110619

avto ne vžge in me zanima če majo ti subaruji stikalo za izklop bencinske črpalke in kje se nahaja?? že v naprej hvala za odgovore?

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 12. Junij 2008, 18:22

Mogoce blond pripomba, kaj pa ce je alarmna naprava oziroma blokada motorja zablokirala dotok goriva? :roll:


ta je pa v akciji ;-)

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1625871

Uporabniški avatar
Mr-B
Uporabnik foruma
Prispevki: 604
Pridružen: 06. Oktober 2007, 15:27
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Avtor: Mr-B » 12. Junij 2008, 18:40

mgrizold napisal/-a:Lep pozdrav! zanimam se če ve kdo kaj o tem Legacyju ali pa je ga že kdo gledal v živo?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2110619

avto ne vžge in me zanima če majo ti subaruji stikalo za izklop bencinske črpalke in kje se nahaja?? že v naprej hvala za odgovore?
Super nakup pomojem + deli od karla

LP B
Speed kills - drive faster!!!
http://shrani.si/t/3X/VQ/7WBSU5f/podpis.jpg

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov