Picture Stuff p2

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 10. Junij 2009, 12:29

ce bi vsi vozili in parkirali kot se spodobi, bi blo mnogo lepse vozit v tej nasi mali dezelici. in NE jest ne krsim takih predpisov, u bistvu edini predpis ki ga krsim je hitrost. Pravtako sem v tistih nekih 5% voznikov ki se vedno pospravljajo na desni pas na avtocesti, pa ni veze a sem s subijem al z alfo/bmw jem in se peljem 200+, ce je plac grem desno
itd...

...aha pol mi hocete povedat da ko bom mel avto za 50K€ +(ali kera druga meja) da bom dobu pravico parkirat cez 2 parkinga......

in NE ce nisem V avtu mene tkole parkirat ne bote vidl (bo pa na kupu snega ki so ga napluzl na enga izmed parkingov, sam se vedno v mejah boksa)

ne vem zakaj lahko kolega z AMGjem parkira normalno, pa je vreden opazno vec kot tale gtr, al pa z EVO9, al pa z novo 166 TI.....

pac pogrejejo me ljudje, ki mislijo da so s tem ko so kupl primerno drag avto(tukaj meja varira) zraven dobili se sirse parkinge, zakupljen levi pas na AC in splosno prednost v kriziscih....

zadosti off topica

Uporabniški avatar
danci1973
Član Subaru kluba
Prispevki: 4469
Pridružen: 05. Januar 2007, 14:25
Kraj: Maribor, Slovenia
Kontakt:

Odgovor Avtor: danci1973 » 10. Junij 2009, 12:39

birdy napisal/-a:ce bi vsi vozili in parkirali kot se spodobi, bi blo mnogo lepse vozit v tej nasi mali dezelici. in NE jest ne krsim takih predpisov, u bistvu edini predpis ki ga krsim je hitrost. Pravtako sem v tistih nekih 5% voznikov ki se vedno pospravljajo na desni pas na avtocesti, pa ni veze a sem s subijem al z alfo/bmw jem in se peljem 200+, ce je plac grem desno
itd...
Hehe, a samo 5% nas je? ;-)

D.

Uporabniški avatar
dawet
Uporabnik foruma
Prispevki: 329
Pridružen: 20. Februar 2008, 22:18

Odgovor Avtor: dawet » 10. Junij 2009, 14:17

še manj :neutral:

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 10. Junij 2009, 14:27

Birdy, sej ni treba pojasnjevati, kako voziš in kako bi mogli vozit. Tako bi namreč že v štartu moglo biti - vsaj mene so vse to tudi v avtošoli naučili.
In ja, na parkplacih in nasploh na cesti se pač pozna visoka kultura našega naroda. ;-) Bonton na nivoju :lol:
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 10. Junij 2009, 16:18

wicked :D
http://3.bp.blogspot.com/_FoXyvaPSnVk/R ... ke_500.jpg

ce bi pr nas meli homologacije ki zasluzijo ime, bi sel delat repliko cesa takega

http://carscoop.blogspot.com/2007/06/al ... inder.html

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 10. Junij 2009, 19:27

birdy napisal/-a:pac pogrejejo me ljudje, ki mislijo da so s tem ko so kupl primerno drag avto(tukaj meja varira) zraven dobili se sirse parkinge, zakupljen levi pas na AC in splosno prednost v kriziscih....

Dobr zate. Pol pozim sploh ne rabš ogrevanja... edin kako čez poletje prideš mi ni jasn.


Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 12. Junij 2009, 12:20

Pišuka jih pa je nekaj :o

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 18. Junij 2009, 11:42

"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 18. Junij 2009, 12:45

Limo :lol:

Uporabniški avatar
vi3h
Uporabnik foruma
Prispevki: 35
Pridružen: 19. April 2009, 12:19
Kraj: koper
Kontakt:

Odgovor Avtor: vi3h » 18. Junij 2009, 18:48

tale je pa bil na japmeet-u :D ...
Driving with emotions..Ken Block :P

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 18. Junij 2009, 19:16

subi92 napisal/-a:Limo :lol:
Jp,je danes padel za svobodo :twisted:
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 18. Junij 2009, 20:06

Karli iz tega si lahko prestol narediš :-)
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 19. Junij 2009, 02:00

Prepozno,je že v fazi razkrajanja :lol:
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 19. Junij 2009, 08:07

sam pragovi so pa kar celi ane :-)
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov