Prodaja in nakup rezervnih delov, dodatne opreme, avtoakustike in druge opreme za vozila.
Pravila foruma
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 22. September 2009, 20:53
Sem ugotovil, da jo imam v kleti. Narejenih ima 18.000 km. Prodam, ce kdo rabi.
LP,
Andrej
-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 23. September 2009, 07:21
Pa se spet ponavljam - skoč v klet pa jo slikej.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 23. September 2009, 17:39
Stari, točn sem vedu, da boš spet ti prvi interesent
Zdej jo pa kup evo

-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 23. September 2009, 17:44
Go Westy, go!
-
irCAR81
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4296
- Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: irCAR81 » 23. September 2009, 21:13
@Andrej: Pa premer jo k boš sliku, da nauš dvakrat v klet skaku za brezveze.
-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 23. September 2009, 21:17
He, he, točn sem vedu, da ne boš takoj slike naredu

(se ti pač ne da v klet.
Bom prepustil cev kar Belemublisku, jaz sem material že kupil in bom spet malo varil.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 23. September 2009, 21:28
irCAR81 napisal/-a:@Andrej: Pa premer jo k boš sliku, da nauš dvakrat v klet skaku za brezveze.

-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 23. September 2009, 21:30
No, nič pa ne škodi, če sliko pa ceno pripopaš

Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 23. September 2009, 21:34
Bom nasel kaksno sliko, za ceno moram pa pogledat malo na e-Bayu koliko je to kaj vredno ker nimam niti malo predstave.
-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 02. Oktober 2009, 22:26
Kako Andrej, še vedno nisi šel v klet?
Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 19. November 2009, 14:26
Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 19. November 2009, 14:29
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 04. Marec 2012, 13:48
-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 04. Marec 2012, 21:04
Res je !
Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 02. September 2012, 19:31
Še v kleti.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov