Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
-
msenjur
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2527
- Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
- Kraj: Vrhnika
Odgovor
Avtor: msenjur » 04. Januar 2010, 14:45
ja jest grem na "after novoletni party"... eni mulci majo eno kočo rezervirano. ampak sm zihr, da bom spoznal vse okoliške poti!
-
ijuvan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2456
- Pridružen: 04. September 2008, 17:09
- Kraj: SG/LJ
Odgovor
Avtor: ijuvan » 04. Januar 2010, 15:27
Kk letos na koroški oz. severni štajerski ne dobimo bič snega? Pri nas je začel šele okoli 14.00, na cesti pa ga je morda 1 mm

-
msenjur
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2527
- Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
- Kraj: Vrhnika
Odgovor
Avtor: msenjur » 04. Januar 2010, 15:37
sej bo! po celi sloveniji!
-
klemz
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 5385
- Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
- Kraj: Čeče - Hrastnik
Odgovor
Avtor: klemz » 04. Januar 2010, 16:07
Tle pr ns ga je kr neki že, sam na rakitno pa ne upam, bo graben steer...
-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 04. Januar 2010, 16:16
Počasi prihaja iz zahoda. Tudi pri nas ga ni nič kaj več kot v Ljubljani ob 14 uri pa je obvezno vedno več pri nas kot pa tam.
Go Westy, go!
-
_BiStRi_
- Moderator
- Prispevki: 1192
- Pridružen: 18. November 2007, 00:55
Odgovor
Avtor: _BiStRi_ » 04. Januar 2010, 16:43
Koliko ga je pa na Rakitni???
Resno razmišljam o izletu tja

-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 04. Januar 2010, 16:51
_BiStRi_ napisal/-a:Koliko ga je pa na Rakitni???
Resno razmišljam o izletu tja

Po mojem ne boš nič falil, sej ti že po suhem driftaš

Go Westy, go!
-
frenxtreme
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 421
- Pridružen: 28. Januar 2009, 20:49
- Kraj: Vnanje Gorice, Brezovica pri Ljubljani
Odgovor
Avtor: frenxtreme » 04. Januar 2010, 16:53
ja na toškem čelu je blo prejle še mal premal na cest... če sm pobremzu pred ovinkom za skandinavca, sm se skor ustavu... gremo probat kmal... bo update za drifta željne lublančane...
rakitna pa tut mene zanima... bistri ker avto maš ti zdj??
-
ijuvan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2456
- Pridružen: 04. September 2008, 17:09
- Kraj: SG/LJ
Odgovor
Avtor: ijuvan » 04. Januar 2010, 16:59
frenxtreme napisal/-a:rakitna pa tut mene zanima... bistri ker avto maš ti zdj??
bistri ima po novem imprezo wrx sti, hawkeye oblika (mislim da je MY06)

-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 04. Januar 2010, 16:59
frenxtreme napisal/-a:bistri ker avto maš ti zdj??
Beri teme "Impreza"
Go Westy, go!
-
Psssiho
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1855
- Pridružen: 24. April 2007, 12:51
- Kraj: Kranj
Odgovor
Avtor: Psssiho » 04. Januar 2010, 18:00
Gorenska bela in ledena:)))
H6 je šel od doma

-
LSlabe
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2904
- Pridružen: 23. Avgust 2009, 12:31
- Kraj: Vrhnika
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: LSlabe » 04. Januar 2010, 18:24
Vse okol vrhnike že vse belo

Zdele sm z ene krajše fure, zdej pa še na eno

What seems to be the Officer, problem?
Nč več turbo...
-
frenxtreme
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 421
- Pridružen: 28. Januar 2009, 20:49
- Kraj: Vnanje Gorice, Brezovica pri Ljubljani
Odgovor
Avtor: frenxtreme » 04. Januar 2010, 18:31
klemz a greš na rakitno po 20ti? al pa kdo drug?
@bistri: bom prebral=)
-
nebivedu
- Moderator
- Prispevki: 8750
- Pridružen: 22. April 2006, 16:08
- Kraj: Črnuče
Odgovor
Avtor: nebivedu » 04. Januar 2010, 19:12
graben steer-a se izogibajte, drugače pa sem dosegljiv na gsm, če bo treba koga vlečt iz kakega jarka.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
-
kamnek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 615
- Pridružen: 08. November 2008, 12:48
- Kraj: GORJE
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: kamnek » 04. Januar 2010, 19:18
nebivedu napisal/-a:graben steer-a se izogibajte, drugače pa sem dosegljiv na gsm, če bo treba koga vlečt iz kakega jarka.
prides tud na pokluko???
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov