Strojnikov Legacy 2.0 GL

Legacy - najštevilčnejši predstavnik na naših cestah in njegov "terenski" brat - Outback
Odgovori
Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Strojnikov Legacy 2.0 GL

Odgovor Avtor: strojnik005 » 01. Oktober 2010, 21:42

Kdor čaka dočaka pravjo, in res, po delovnih počitncah in srečnem spletu okoliščin sem si kupu svoj pru avto. :cool: :cool:

Subaru legacy 2.0 GL 1997 letnik, prevoženih 222 222 Km.(bivši od subi92). Klima.Airbagi,4x4,... all what man needs :D


http://www.shrani.si/t/1X/U3/45yJjm6w/3/01102010265.jpg

http://www.shrani.si/t/1n/zd/3DH4ncts/01102010261.jpg

Vozi se super, sploh čez uvinke mi je všeč, na AC gre pa hitr prehitr :twisted: , prostorn pa tud zelo.

Plan:
Feltne od turbaka( če ma kdo sm interesent).
Meglenke
Temnenje stekl
Dvig za 3-5cm.

Tako zdej vas bom pa zasul z vprašanji, ker sam nism nek mojster kar se avtombilov tiče :?

Lp Miha
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 02. Oktober 2010, 00:51

[quote="birdy"]lepo!

zdj bos pa avatar moral zamenjat :)

feltne se ti prodajajo na forumu za 250 skp z nekimi gumami....ce so gume ok je to kr ugodna cena (kot receno odvisn od letnika&stanja gum)


kar se tice dviga, ti pa recem da 4 sicer zgleda mal smesno k gume izpadejo premale, sam je pa gut :)

k lahko recimo tkole parkiras:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-s ... 9_6826.jpg

al pa gres po hribu gor

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-s ... 8_6429.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-s ... 2_7822.jpg

in tudi dol:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-s ... 9_6879.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-s ... 0_7186.jpg

pa zadne case je voda popularna:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-s ... 3_2866.jpg


ce slucajn najdem slike pred/po dvigu ti bom prlepu - za lazjo odlocitev

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 02. Oktober 2010, 00:57


Uporabniški avatar
Psssiho
Član Subaru kluba
Prispevki: 1855
Pridružen: 24. April 2007, 12:51
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: Psssiho » 02. Oktober 2010, 01:40

H6 je šel od doma :band

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 02. Oktober 2010, 09:36

birdy, tvoja tema mi je nekak pobegnla tak da si jo bom z veseljem pogledu :cool:

psiho, sm se že včer menu z Davidom pa nekak še nimam dnarja, mi je pa všeč komplet ;-)


Eno vprašanje, pri centralnem zaklepanju kdaj ostane pržgan desn žmigovc, pol morem pa enparkrat zaklent-odklent da se ugasne. kaka ideja kaj bi to blo?? :roll:
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 03. Oktober 2010, 20:40

Jest sm ti že povedal, da je občasno prižgan desn žmigavc ko odklepaš avto najverjetneje maslo od tistega modula daljinca, ki je bil prej še celo neka blokada motorja...
Tale čungalunga, bi lahko nadomestila tisti modul, pe še vse potrebne žice imaš pripravljene pri obstoječem modulu.

http://www.bolha.com/oglas383173700/avt ... i-daljinec

Drugač pa veliko srečnih in zadovljnih km.

Tega sem pa celo vrgu v ženinega legacyja 96 pa sm zadovoljen

http://www.bolha.com/oglas1272356973/da ... sa-vozila-

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 03. Oktober 2010, 22:38

huge problem! On poširjen del auspuha ki je pod sovoznikovim sedežem mi je danes po 100km vožnje MOČNO ŽAREL, to sem pa opazil ko sem gledal zakaj mi avto zgublja moč in čudno trese ropota( vrjetno je kaj s svečko in laufa na 3 cilindre). Ali je normalno da tako zažari? Ali je to dvoje povezano?
Po AC sem se pa vozil po omejivah, sumim pa da sm nekam zapel s tistim delom auspuha.
A je v mbju kak serviser/ al pa kdo iz foruma ki bi prišel to pogledat, kr nvm če se lahko vozim s takim autom.

Lp miha
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
DaviiD
Član Subaru kluba
Prispevki: 244
Pridružen: 20. Januar 2007, 01:11

Odgovor Avtor: DaviiD » 03. Oktober 2010, 23:44

Tisti posirjen del avspuha zgleda cca. tak:

http://www.tehnocommerce.si/galerija/im ... izator.jpg

?

Uporabniški avatar
DaviiD
Član Subaru kluba
Prispevki: 244
Pridružen: 20. Januar 2007, 01:11

Odgovor Avtor: DaviiD » 03. Oktober 2010, 23:50

Ce ti katalizator zari je ponavadi problem v neizgorenem gorivu, ki ne zgori v motorju, ampak v izpuhu.

Naceloma, ce si v MB, lahko pogledam, ne obljubim pa ti, da bom kaj nasel...

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 04. Oktober 2010, 07:04

ta del ja. V njem pa izgoreva ker en cilinder ne dela?
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
DaviiD
Član Subaru kluba
Prispevki: 244
Pridružen: 20. Januar 2007, 01:11

Odgovor Avtor: DaviiD » 04. Oktober 2010, 08:03

Ce katalizator zari je to ponavadi od tega ker:
- Je prebogata mesanica
- Na enem ali vecih cilindrih izgorevanje ni dobro
- En ali vec cilindrov ne dela sploh
- Zamasen izpuh dalje od katalizatorja

Normalno je, da se segreje do zelo visokih temperatur, ni pa normalno, da zari.

Ce ti avto laufa na 3 cilindre, potem je zarec katalizator posledica tega in ne vzrok.

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 04. Oktober 2010, 08:22

avto laufa po 2 cilindrih, ona 2 pr spredn delu avta ne delata, kolega je reku da je problem navrh tam ko kabli gor pridejo.
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 04. Oktober 2010, 08:22

A si preveru kable svečk...(svečke so nove BKR6E- (14-ka od NGK), če boš rabu komplet kolektor skup s katalizatorjem imam doma, je pa pogoj da se prej ugotovi zakaj bi avto delal po treh, zagotovo je neka banalna. Če bi bil pa problem v vžigalni jo pa tudi imam!

Uporabniški avatar
DaviiD
Član Subaru kluba
Prispevki: 244
Pridružen: 20. Januar 2007, 01:11

Odgovor Avtor: DaviiD » 04. Oktober 2010, 08:44

Ce si v MB se lahko potem dobiva, da vidis felne in pa pogledava to...

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 04. Oktober 2010, 14:09

pravis da ti sprednedva ne delata, to bi jest obtozu vzigalno tuljavo, ker je ISTA tuljava za sprednedva in pol posebej spet ena za zadnedva cilindra

za zacetek PREVERI konektor na vzigalni tuljavi, potem pa probej zamenjat ojacevalec iskre(protipozarna stena, v sredini, nad nosilcem menjalnika) in ce ne pomaga se tuljavo....

ker:
CE lucka se ti ne przge, torej racunalnik misli da je vecina stvari OK in iz lastnih izkusenj ti povem da racunalnik ne zgrunta da je tuljava vzrok problemov

PS
po uspesno opravljenem servisu resetirej racunalnik! (odklop akumulator za uro dve :) )

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov