Res pa je, da je sedane tezko dobit, skoda, da ni 4wd
Aktualni SUBARU oglasi na avto.net ...
Pravila foruma
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)
· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.
Sestra neki sanja o temle: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=790582
Zanima me kako se vam zdi glede na ceno? Ker se mi ne sanja kok je tole vredno...
Zanima me kako se vam zdi glede na ceno? Ker se mi ne sanja kok je tole vredno...
Ja cena je mal navita, odvisno od kilometrov in ohranjenosti. Res pa je, da ima klimo, kar jim takoj dvigne ceno. Pelte avto pregledat iz vseh strani pa probite ceno zglihat na ene 1.200.000-1.300.000. S tem, da je 1.300.000 že skor preveč. Za to ceno k jo majo zdej je jst nebi vzel.
ink:
Zima kje si?
A res noben nc ne ve o temle??Freak napisal/-a:A je komu poznan tale stroj??
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=796702#
8) 8)
-
subidu
Ja armatura je res čudna - nič kaj turbakova
kot v navadnem EJ20
Ker turbaki imajo pomavadi črne sedeže s pisano oblazinjeno sredino in potemtakem tudi črno armaturo
UUUUUUU IN DELE VIDM:
armatura je od enke
Pa klima knofek tud nima napisa AC ampak je enak umno za kroženje ali morda za vroč vpih a nekaj podobnega
ink:
Pa pragov nima, pa tudi stranske letve se mi ne zdijo čisto nič turbakove, zadnja blenda za tablico od enke in znakec tudi... na kratko rečeno znešeno skupaj
, sej boste za mojga tud tko rekl k mam od enek sedana napis legacy zadej in blendo od 2.2
8)
Upam da sem mal pomagu bodočim lastnikom
Ker turbaki imajo pomavadi črne sedeže s pisano oblazinjeno sredino in potemtakem tudi črno armaturo
armatura je od enke
Pa klima knofek tud nima napisa AC ampak je enak umno za kroženje ali morda za vroč vpih a nekaj podobnega
Pa pragov nima, pa tudi stranske letve se mi ne zdijo čisto nič turbakove, zadnja blenda za tablico od enke in znakec tudi... na kratko rečeno znešeno skupaj
Upam da sem mal pomagu bodočim lastnikom
http://www.avto.net/tr/7571952_23_5_200 ... _small.jpg
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=757195#
Tolk časa ste se obetavljali da ga je zbil
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=757195#
Tolk časa ste se obetavljali da ga je zbil
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov