sklopka

Legacy - najštevilčnejši predstavnik na naših cestah in njegov "terenski" brat - Outback
Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 22. April 2007, 20:53

sklopka komplet zamenjana

ugotovljeno je bilo, da je bil prejsnji potisni lezaj cisto suh, kar je verjetno zdrsalo in poskodovalo uno os, ki pride iz menjalnika

odvisno je pa to tudi od nacina voznje itd., pa material je premehek, baje dost pogost pojav pri trojkah (ne vem pa, ali to velja samo za ameriski trg) :?

v glavnem pedal od sklopke je tresel, ceprav sklopka se ni znucana

resitev glede une osi je menjava menjalnika (rabljen je spet riziko), ali pa dobit iz Amerike tale kit (pusa + ustrezen potisni lezaj):

http://www.subaru-slo.net/userpix/31_PDM0013L_1.jpg

http://www.tarmac-usa.com/CandyPress/sc ... product=25

http://www.hotsubarus.com/index.asp?Pag ... D=435&HS=1

Uporabniški avatar
rokyluk
Uporabnik foruma
Prispevki: 123
Pridružen: 15. Avgust 2006, 10:45
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Odgovor Avtor: rokyluk » 25. Maj 2007, 21:19

Živjo!

Sem pred nakupom sklopke, drsi že od zime ko smo se vozili na veliko planino, vendar ker sem se lepo vozu mi še vedno služi.Res pa je da zdej že res preveč drsi in samo še čakam kdaj bo šlo vse skupaj v franže.Zato me zanima kje dobim najcenejšo sklopko novo s košaro.Ne potrebujem najkvalitetnejše in najbol drage sklopke, ker se mi pač na tak avto ne splača montirat drage sklopke.Gre pa za legacy-a 1991, 1.8 4WD.
Torej kam najcenej po sklopko.

Hvala

LP Rok
"Mislis, da obstaja neka meja.Ko se je dotaknes, se nekaj zgodi.Šele tedaj ves, kje je tvoja meja."--->Ayrton Senna da Silva

Winners are simply willing to do what losers won't

Dai Nippon

Sash1
Uporabnik foruma
Prispevki: 292
Pridružen: 16. Oktober 2006, 21:45

Odgovor Avtor: Sash1 » 26. Maj 2007, 10:11

rokyluk napisal/-a:Živjo!

Sem pred nakupom sklopke, drsi že od zime ko smo se vozili na veliko planino, vendar ker sem se lepo vozu mi še vedno služi.Res pa je da zdej že res preveč drsi in samo še čakam kdaj bo šlo vse skupaj v franže.Zato me zanima kje dobim najcenejšo sklopko novo s košaro.Ne potrebujem najkvalitetnejše in najbol drage sklopke, ker se mi pač na tak avto ne splača montirat drage sklopke.Gre pa za legacy-a 1991, 1.8 4WD.
Torej kam najcenej po sklopko.

Hvala

LP Rok
Kontaktiraj nivo, kajti ona ima kosaro in lamelo...sta rabljeni,ampak brezhibni,in lahko sluzita se dolgo casa...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov