Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 2

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 11. November 2007, 18:47

Kam pa?

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 11. November 2007, 23:10

Morda k atu benediku :-P

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 12. November 2007, 08:26

Ne peljali so ga v Bisro v tehniški muzej (čudo tehnike) :lol:
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 18. November 2007, 11:28

sneži :D

kam gremo furat ?
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 18. November 2007, 11:31

govori se, da je na rakitni cca 20 cm

jest grem ob 13:15 najbrz pogledat

ce ma kdo boljsi predlog, je sedaj cas da povzdigne glas, ali naj utihne za vse veke vekomaj.
lp
grega

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 18. November 2007, 12:18

Tud mene neki drži, da bi se mal zapelu naokol... :-P

Sam morm še mojo prepričat da greva iz bajte... Mogoč uletiva mal na rakitno...

Uporabniški avatar
sebastijan
Uporabnik foruma
Prispevki: 216
Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05

Odgovor Avtor: sebastijan » 18. November 2007, 12:18

Jst grem pa zdele na Rakitno!! :twisted:

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 18. November 2007, 12:39

kdaj ZEDE?

jest(legacy)+quattro(najbrz pride)+freelander(najbrz bo zamujal)

gremo najprej do IHI-ja pol pa od tam na rakitno :)

to se bo zacel dogajat z startom iz kodeljevega tm 13:30

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 18. November 2007, 18:49

birdy napisal/-a:kdaj ZEDE?

jest(legacy)+quattro(najbrz pride)+freelander(najbrz bo zamujal)

gremo najprej do IHI-ja pol pa od tam na rakitno :)

to se bo zacel dogajat z startom iz kodeljevega tm 13:30
A ste bli u zasedbi z rdečim karavanom (legacy) in belim sedanom in enim turbakom. Te sem srečal ko sem se vozil nazaj dol iz krima.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1132
Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47

Odgovor Avtor: Unikat » 18. November 2007, 19:02

Strumf666 z Imprezo in še 3je Legacyi, 2 črna in en bel videni v podpeči v bifeju. Ob približno 16:30 sem štartal gor (na Rakitno) pa ni bilo več nobenga od vas, razen en zelen Legacy je nasproti pripeljal. Gor sem vozil za enim zelenim Roverjem in belim Legacyem, potem smo skupaj mal oral tisto poljano pod vrhom. V belem Legacyu so bili eni mulci ki pa so rekli da niso iz foruma... Sledijo slikce... :-)

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1132
Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47

Odgovor Avtor: Unikat » 18. November 2007, 19:22

Snega je bilo kar nekaj, vendar je bilo precej spolzko.
http://www.subaru-slo.net/userpix/58_DSCF0370_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/58_DSCF0377_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/58_DSCF0371_1.jpg

Se je pa kar lepo malo izživlat po snegu. :-P

Uporabniški avatar
Gromozansky
Član Subaru kluba
Prispevki: 410
Pridružen: 11. November 2007, 19:59
Kraj: Rakitna

Odgovor Avtor: Gromozansky » 18. November 2007, 20:14

A je biu kdo u karavani 3 ali 4ih subarujev, ki so mogl čakat na cesti proti Krimu zaradi Golfa 2 na sredi ceste :oops: . Se opravičujem vsem :lol:.

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 18. November 2007, 20:39

ni problema :-) bili smo, sebastijan, rasta, jest, birdy.
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 18. November 2007, 21:52

Zakaj noben ne pokliče preden grete na take ture? Midva bi tut šla mal pogledat.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Uporabniški avatar
Gromozansky
Član Subaru kluba
Prispevki: 410
Pridružen: 11. November 2007, 19:59
Kraj: Rakitna

Odgovor Avtor: Gromozansky » 19. November 2007, 07:59

Učer je blo res dost prometa proti Krimu, mi smo srečali vsaj 10 Subarujev, en je pršu s Lancerjem Evo 9, Suzuki Swift Gti je tut sprobvu cesto.

Mi pa z Golfom 2 pa Renault 5 :cool:.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov