Vse kar ne paše v ostale teme...
-
NoFEAR
- Administrator
- Prispevki: 3360
- Pridružen: 19. April 2006, 14:31
Odgovor
Avtor: NoFEAR » 11. November 2007, 18:47
Kam pa?
-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 11. November 2007, 23:10
Morda k atu benediku

-
karel
- Subaru Leone RX
- Prispevki: 5060
- Pridružen: 21. April 2006, 07:52
- Kraj: zg.Savinjska
Odgovor
Avtor: karel » 12. November 2007, 08:26
Ne peljali so ga v Bisro v tehniški muzej (čudo tehnike)

"If in doubt,flat out"
Colin McRae
-
cheno
- kaj je AWD?
- Prispevki: 2555
- Pridružen: 19. April 2006, 12:07
Odgovor
Avtor: cheno » 18. November 2007, 11:28
sneži
kam gremo furat ?
The only treasure my car came with was rust...
-
birdy
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2204
- Pridružen: 27. November 2006, 20:17
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: birdy » 18. November 2007, 11:31
govori se, da je na rakitni cca 20 cm
jest grem ob 13:15 najbrz pogledat
ce ma kdo boljsi predlog, je sedaj cas da povzdigne glas, ali naj utihne za vse veke vekomaj.
lp
grega
-
NoFEAR
- Administrator
- Prispevki: 3360
- Pridružen: 19. April 2006, 14:31
Odgovor
Avtor: NoFEAR » 18. November 2007, 12:18
Tud mene neki drži, da bi se mal zapelu naokol...
Sam morm še mojo prepričat da greva iz bajte... Mogoč uletiva mal na rakitno...
-
sebastijan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 216
- Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05
Odgovor
Avtor: sebastijan » 18. November 2007, 12:18
Jst grem pa zdele na Rakitno!!

-
birdy
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2204
- Pridružen: 27. November 2006, 20:17
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: birdy » 18. November 2007, 12:39
kdaj ZEDE?
jest(legacy)+quattro(najbrz pride)+freelander(najbrz bo zamujal)
gremo najprej do IHI-ja pol pa od tam na rakitno
to se bo zacel dogajat z startom iz kodeljevega tm 13:30
-
nebivedu
- Moderator
- Prispevki: 8750
- Pridružen: 22. April 2006, 16:08
- Kraj: Črnuče
Odgovor
Avtor: nebivedu » 18. November 2007, 18:49
birdy napisal/-a:kdaj ZEDE?
jest(legacy)+quattro(najbrz pride)+freelander(najbrz bo zamujal)
gremo najprej do IHI-ja pol pa od tam na rakitno
to se bo zacel dogajat z startom iz kodeljevega tm 13:30
A ste bli u zasedbi z rdečim karavanom (legacy) in belim sedanom in enim turbakom. Te sem srečal ko sem se vozil nazaj dol iz krima.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
-
Unikat
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1132
- Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47
Odgovor
Avtor: Unikat » 18. November 2007, 19:02
Strumf666 z Imprezo in še 3je Legacyi, 2 črna in en bel videni v podpeči v bifeju. Ob približno 16:30 sem štartal gor (na Rakitno) pa ni bilo več nobenga od vas, razen en zelen Legacy je nasproti pripeljal. Gor sem vozil za enim zelenim Roverjem in belim Legacyem, potem smo skupaj mal oral tisto poljano pod vrhom. V belem Legacyu so bili eni mulci ki pa so rekli da niso iz foruma... Sledijo slikce...

-
Unikat
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1132
- Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47
Odgovor
Avtor: Unikat » 18. November 2007, 19:22
-
Gromozansky
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 410
- Pridružen: 11. November 2007, 19:59
- Kraj: Rakitna
Odgovor
Avtor: Gromozansky » 18. November 2007, 20:14
A je biu kdo u karavani 3 ali 4ih subarujev, ki so mogl čakat na cesti proti Krimu zaradi Golfa 2 na sredi ceste

. Se opravičujem vsem

.
-
cheno
- kaj je AWD?
- Prispevki: 2555
- Pridružen: 19. April 2006, 12:07
Odgovor
Avtor: cheno » 18. November 2007, 20:39
ni problema

bili smo, sebastijan, rasta, jest, birdy.
The only treasure my car came with was rust...
-
nebivedu
- Moderator
- Prispevki: 8750
- Pridružen: 22. April 2006, 16:08
- Kraj: Črnuče
Odgovor
Avtor: nebivedu » 18. November 2007, 21:52
Zakaj noben ne pokliče preden grete na take ture? Midva bi tut šla mal pogledat.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
-
Gromozansky
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 410
- Pridružen: 11. November 2007, 19:59
- Kraj: Rakitna
Odgovor
Avtor: Gromozansky » 19. November 2007, 07:59
Učer je blo res dost prometa proti Krimu, mi smo srečali vsaj 10 Subarujev, en je pršu s Lancerjem Evo 9, Suzuki Swift Gti je tut sprobvu cesto.
Mi pa z Golfom 2 pa Renault 5

.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov