Kawa na Mrzlici; FOTKE

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
Odgovori
flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Kawa na Mrzlici; FOTKE

Odgovor Avtor: flat4 » 23. December 2007, 17:32

No, da naumo iskal slik, bom kr novo temo odpru, pa nej še vsak k ma kšno fotko prlima not ;-)
zborček v dolini
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _001_1.jpg
prvi sneg
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _008_1.jpg
nočno plezanje
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _014_1.jpg
dobra pojedina
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _033_1.jpg
brez banditov tudi tokrat ne bi bilo popolno
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _034_1.jpg
subaru ognjemet
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _035_1.jpg
in Karli, glavni krivec za ognjemet(prečudovit)
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _043_1.jpg
pogled na kočo z vrha Mrzlice(the day after :D )
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _057_1.jpg
ja, res je... vsi so beli(razn unih k jih ni na sliki)
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _074_1.jpg
še enkrat se pozdravimo
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _096_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _097_1.jpg
in odbrbotamo vsak na svoj konec :-)
Hvala vsem za prijetno druženje, Predvsem pa Karliju, Viki, Suzi in vsem osebjem Mrzlice hvala za odlično postrežbo, gostoljubje in zabavo!
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 23. December 2007, 20:23

:oops:
eno samo fotko mi je uspelo narest...

http://www.subaru-slo.net/userpix/6_DSCN0746_1.jpg
Fiat.
Brez panike.



Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 24. December 2007, 13:43

Ste mel kr naporno,da ste takole za mizo omagali :lol:

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 24. December 2007, 13:47

Ni bil počitek ampak aktivno razmišljanje o problemih... :twisted:
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 24. December 2007, 13:50

....pa še kup enih stvari smo dorekl.....

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 24. December 2007, 14:03

gorazd0 napisal/-a:Ni bil počitek ampak aktivno razmišljanje o problemih... :twisted:
:lol: :lol: Predsednik je razmišlu kako bo plaču vse impreze k jih je oblubu.. :D

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 24. December 2007, 15:11

Evoga...kratek utrinek od danes :D

http://shrani.si/t/1Z/iN/3XfXRsEq/dsc00838.jpg

Mrzlca here we cooooomeeeeee :D
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov