zborček v dolini
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _001_1.jpg
prvi sneg
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _008_1.jpg
nočno plezanje
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _014_1.jpg
dobra pojedina
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _033_1.jpg
brez banditov tudi tokrat ne bi bilo popolno
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _034_1.jpg
subaru ognjemet
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _035_1.jpg
in Karli, glavni krivec za ognjemet(prečudovit)
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _043_1.jpg
pogled na kočo z vrha Mrzlice(the day after
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _057_1.jpg
ja, res je... vsi so beli(razn unih k jih ni na sliki)
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _074_1.jpg
še enkrat se pozdravimo
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _096_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/140_S ... _097_1.jpg
in odbrbotamo vsak na svoj konec
Hvala vsem za prijetno druženje, Predvsem pa Karliju, Viki, Suzi in vsem osebjem Mrzlice hvala za odlično postrežbo, gostoljubje in zabavo!